• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857

ARAMA SONUÇLARI

İNCE PAKO ŞALTERLERİ

İNCE PAKO ŞALTERLERİ

2008 Yılında üretime başlayan firmamız, daima kaliteyi hedefleyen üretim anlayışıyla, 10 Amperden 200 Ampere kadar; Aç Kapa Kutup Değiştirici Yıldız Üçgen Enversör Kademeli Pako Şalter üretimi yapmaktadır. Fiyat almak ve sipariş vermek için iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

Kardeş Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Kardeş Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Firmamız, 1963’te ÜNAL KARDEŞ tarafından kurulmuş  Kraus & Naimer’in Türkiye temsilcisi olarak 1968 yılına kadar sürmüştür. Firma ünvanı  KARDEŞ ELEKTRİK SAN. ve TİC. A.Ş. olarak değişen firmamız 2017 Yılı itibarıyla Arnavutköy’deki  yeni fabrikasına taşınarak geleceğe yönelik çalışmalarına hız vermiş bulunmaktadır. Yeni fabrikasında, Kraus & Naimer şalterleri ve otomotiv sektöründe kullanılan kömür ve kömür yuvaları imalatları […]

Opaş Elektrik

Opaş Elektrik

Opaş, paket şalter üretimine 1982 yılında İstanbul’da başlamıştır. Kurulduğundan itibaren müşteri memnuniyetine özen gösteren, paket şalter (pako şalter) pazarında yenilikler yaratan, ürün gelişimine emek harcayan ve her zaman kalitesini arttırmayı hedefleyen Opaş, 30 yılı aşkın sürede iş ortaklarıyla büyümüş marka bilinirliği arttırmış bir şirkettir.

Metop Elektrik San. Tic. Ltd. Şti.

Metop Elektrik San. Tic. Ltd. Şti.

Pako Şalter , NH Bıçaklı sigorta ve Kontaktör üretimi ile hizmetinizdeyiz.

EMAS ELEKTROTEKNİK MAKİNE SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

EMAS ELEKTROTEKNİK MAKİNE SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

1969 yılından bu yana hizmet veren EMAS firması, üretim, montaj ve pazarlama konularında faaliyet gösteren şirketler grubu ile  hizmet vermektedir. Çağımızın gerektirdiği  çalışmalarının altyapısını hazırlayan ve onlarca mühendisin görev aldığı Ar-Ge departmanıyla bu çalışmalarına hız vermektedir. Üretimde  kalite standartlarını uygulayan EMAS, ISO 9001:2008, TSE, TSEK, UL, CSA, VDE, GOST, UKR SEPRO ve CE belgelerine sahip […]

ABC ELEKTRİK SANAYİ ve TİCARET

ABC ELEKTRİK SANAYİ ve TİCARET

Firmamız 20 yıldır çeşitli yurtdışı firmalarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. İş konularımız itibariyle birçok sektör hizmet alanımız dahilindedir. Bu sektördeki firmalarımıza satış, montaj ve teknik servis hizmeti vermekte, çözüm önerileri sunmaktayız.