• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857

HABER DETAYI

4 Eylül 2017 00:33

EBO 2017 Fuarı 23-26 Kasım 2017 Ankara’da

EBO 2017 Fuarı 23-26 Kasım 2017 Ankara’da

Elektrik Teknolojileri & Bina Otomasyon Fuarı-EBO, kamu ve özel sektörü buluşturan yapısıyla; elektrik teknolojileri, bina otomasyon sistemleri, yapı teknolojileri, akıllı ev ve güvenlik sistemleri konusunda son teknolojilerin sergilendiği sektörün en önemli ticari platformunu oluşturuyor.

ECR Fuarcılık organizasyonu ile 23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında TOKİ desteği ile Ankara Congresium’da düzenlenecek olan EBO 2017 (Elektrik Teknolojileri & Bina Otomasyon Fuarı) Türkiye’nin ve dünyanın lider markalarını bir kez daha bir araya getirecek.

2016 yılında ilki gerçekleşen Elektrik Teknolojileri ve Bina Otomasyon Fuarı (EBO 2016), son teknolojilerin sergilendiği fuar alanı ve özel seminer programı ile elektrik ve bina otomasyon sektörünün buluşma noktası oldu.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkan Yardımcısı Mehmet Özçelik ve TOKİ yetkililerinin katılımıyla gerçekleşen EBO 2016 Fuarı, 4 gün boyunca yerli ve yabancı katılımcıların yanı sıra çok sayıda ziyaretçiyi ağırladı.

Elektrik teknolojileri ve bina otomasyon alanında Türkiye’nin önde gelen firmalarını buluşturan EBO 2016’da, yaklaşık 6 bin metrekare alanda yerli ve yabancı toplam 90 firma katılımcı olarak yer aldı. Sektörün öncü markalarına ev sahipliği yapan EBO 2016, ziyaretçilerine ise elektrik teknolojilerinden bina otomasyonuna, aydınlatmadan kesintisiz & alternatif güç kaynaklarına, akıllı bina sistemlerinden, akıllı şehircilik uygulamalarına kadar çok geniş bir yelpazede ürünleri inceleme fırsatı sundu.

Düzenlenen seminerlerle birlikte 4 gün boyunca yoğun bir ziyaretçi trafiğine sahne olan EBO 2016, 10 binin üzerinde yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırladı. 2 gün boyunca fuar ile eş zamanlı yürütülen ve sektör için önemli bir bilgi kaynağı niteliği taşıyan seminer programı kapsamında, sektörün önde gelen firmaları da özel konu başlıkları ile dinleyicileri bilgilendirdi. Schneider Electric, Amper Elektrik, Prysmian Kablo, Teksan Jeneratör, Emsa Jeneratör ve TOKİ tarafından gerçekleştirilen paneller, katılımcı ve ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. İlk edisyonunda büyük ilgi karşılanan Elektrik Teknolojileri ve Bina Otomasyon Fuarı, bu yıl 23-26 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 2. edisyonunda da sektörün tüm paydaşlarını yeni teknoloji ve ürünlerle bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Sektörün bu özel buluşmasında,

·         Mevcut pazarınızı büyütmek ve yeni pazarlara açılmak,

·         Gelişmekte olan bölge ülkelerinde öncü rol oynamak

·         Elektrik sektörde yaşanan gelişmeleri takip etmek ve en yeni ürünleri ve uygulamaları yerinde görebilmek

·         Ürünlerinizi daha geniş kitlelere tanıtmak ve ulaştırmak için,

değerli firmanızı temsilen yerinizi almanızı bekliyoruz…

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.