• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857

3D Mühendislik Elektrik San ve Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,652 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Acıbadem, Şehit Şükrü Sokak Bizim Evimiz Sitesi No:2A/A 34660 Üsküdar İstanbul
  • TELEFON: +90 216 327 63 53
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09.00 18.00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1996 da bağlantı ve kablo aksesuarları konusunda yola çıkan 3D Mühendislik Elektrik faaliyetlerine ilk olarak Almanya’dan ithal ettiği Kablo Yüksüklerinin satışı ile başlamış olup Çift Girişli Kablo Yüksüklerini ilk getiren firma olmuştur.

Bağlantı ve Kablo Aksesuarları konusunda ihtiyaçları iyi analiz edebilen ve daima müşteri taleplerini kaliteli ürünler ile sağlamaya çalışmış olan 3D, ürün yelpazesini genişleterek Kablo Bağları, Pano Kablo Kanalı, Kablo Pabuçları ve PVC Spiral Hortumlar konusunda kendi alanlarında uzman olan üretici firmaların temsilcisidir.

3D, aynı felsefe doğrultusunda 2004 yılında Kablo Çorapları, 2005 yılında Otomat Baraları ve Bara Klemensleri konusunda temsilcilikleri bünyesine katmış olup 2014 yılında Phoenix Contact bayiliği ile klemens, klemens aksesuarları ve otomasyon ürünlerini katmıştır.

Mersen (Ferraz Shawmut) firmasının bayiliğini, Kablo Giriş Sistemleri konusunda Icotek firmasının bayiliğini ve Hensel firmasının bayiliğini alarak müşterilerine sunduğu ürün yelpazesini genişletmiştir.
Genel olarak elektronik ara yüzler ve kontrol cihazları konusunda faaliyet gösteren M-System firması ürünleri ile de proses ve otomasyon tarafındaki müşterilerinin ara yüz ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Ürün grupları ve hizmet anlayışındaki süreklilik ile duruşunu her geçen gün güçlendiren ve aynı zamanda bir mühendislik firması olarak da hizmet vermeye çalışan 3D, faaliyetlerini İstanbul’da sürdürmekte olup, diğer bölgelerimizde de oluşturduğu ve oluşturmaya devam ettiği değerli bayileri ile de ülke geneline hizmet vermeye çalışmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.