• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857

ANALİZ PANO ELK. MAK. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,219 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Keresteciler Sanayi Sit. 15. Sokak. No:6 Saray-Kazan / ANKARA
  • TELEFON: +90 312 815 10 01
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

ANALİZ PANO 2008 yılında   A.G. ve O.G. Elektrik Panosu İmalatı ve Mühendislik Hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

TS 61439-1&2 ürün belgesi, ISO 9001:2008 kalite belgesi ve CE belgesi alınmış, Alçak Gerilim Elektrik Panoları mızın Tip Testleri de Akredite Bağımsız Laboratuvarda yaptırılmıştır.
Firmamız 2015 yılında Ankara Kalkınma Ajansı ile gerçekleştirmiş olduğu proje ile birlikte, İleri Teknolojik Makinalara yatırım yapmış  kapasitesini ve ürün kalitesini artırmıştır.  İstanbul Yolu Saray Keresteciler Sanayi Sitesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

A.G. Dağıtım Elektrik Panoları
Kompanzasyon Elektrik Panoları
Saha Dağıtım (BOX) Elektrik Panoları
AG-O.G. Koruma ve Kumanda Elektrik Panoları
Sayaç Panoları ve Tablolar
Sac Köşkler ve MCC Panoları
Projesine uygun her türlü Özel Panolar

Bu imalatları;

Elektrik Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliğine,

Elektrik Tesislerinde Topraklama Yönetmeliğine,

TEDAŞ-MYD şartnamelerine ve TOKİ şartnamelerine uygun olarak yapmaktayız.

Şirketimizin hedefleri ve amaçları
Sektöründe kurumsallaşmış bir iş anlayışı ile  kalitemizi sürekli iyileştirmek, zamanında, güvenilir, ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak, nihai ürünümüzün gelişmesinin sürekliliğini sağlamaktır.
Birlikte çalıştığımız tedarikçi firmalarla karşılıklı etkileşimde bulunarak, hem kendi ürün ve hizmetlerimizin kalitesini arttırmak, hem de onların kalite seviyelerini yükseltmelerinde yardımcı olmak esas amacımızdır.
ANALİZ PANO olarak kaliteden taviz vermeden, güven duygusu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışla yolumuza devam edeceğiz. Bunun için daha çok çalışacağız, daha çok üreteceğiz, daha çok istihdam ve katma değer oluşturacağız.
Sektöründe kurumsallaşmış bir iş anlayışı içerisinde kalitemizi sürekli iyileştirmek ileri teknolojileri kullanmak, zamanında güvenilir, ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak ve nihai ürünümüzün gelişmesinin sürekliliğini sağlamaktır.

Kalitemizin sürekli iyileştirilmesini sağlamak. Kalite hedeflerini kuruluşumuz amaçlarına uygun olarak belirlemek ve bunları zamanında gerçekleştirmek.
Kuruluşumuz çalışanlarının tümünün katılımını sağlayarak, bunların amaçlarımıza ulaşmada bilgilendirilmelerini, kalite yönetim sistemimizin en iyi şekilde anlaşılmasını sağlamak.

Hizmette takım çalışmasını benimsemek ve kaliteli hizmet sorumluluğunu hep birlikte paylaşmak. Kalite seviyemizin yükseltilmesi, verimliliğin arttırılması için bilim ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak. Birlikte çalıştığımız tedarikçi firmalarla karşılıklı etkileşimde bulunarak, hem kendi ürün ve hizmetlerimizin kalitesini arttırmak, hem de onların kalite seviyelerini yükseltmelerinde yardımcı olmak esas amacımızdır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.