• info@panocuyuz.com
  • +90(216) 706 4460

Arte Teknoloji San. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
443 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Eğitim Mahallesi Kasap İsmail Sokak Sadıkoğlu İş Merkezi-6 No:7 Kat:2 D:7 Hasanpaşa Kadıköy / İSTANBUL
  • TELEFON: +90 216 450 55 86
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09.00 18.00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Arte Teknoloji, profesyonel bir kadro ile 2006 yılında kurulmuştur. müşterilerine uzman kadrosu ile elektronik güvenlik sistemlerinde teknolojik çözümler üretmektedir.

Arte Teknoloji,  Pelco, Samsung, Detectomat, Honeywell, UTC, APSensing, Visonic, Sorhea gibi  güvenlik şirketlerinin ürünlerini kullanarak, entegre güvenlik çözümleri sunmaktadır.

Düzenli bir şekilde büyüyen firmamız sunduğu teknolojik çözümler ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak alanında lider üreticilerle çalışmaktadır. Türkiye’nin pek çok ilinde servis noktaları olan firmamız,  başarılı projelere imza atmış olmanın haklı gururu ve öz güveni ile  daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Titiz çalışma, kalite ve sürekli hizmet sunmayı ilke edinmiş olan Arte Teknoloji, projelerinde, mühendislik hizmetleri sunmakta, alanında uzman teknik ekibiyle hızlı ve kalıcı çözümler sağlamaktadır. Elektronik güvenlik sistemlerinde, proje danışmanlığı, projelendirme, satış sonrası servis, bakım ve sistem geliştirme hizmetlerine, sistemin sürekliliğini sağlamak açısından önem vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.