• info@panocuyuz.com
  • +90(216) 706 4460

ASEL MÜHENDİSLİK ELK.İNŞ.TAAH.DAN.SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
729 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ayşegül Selcan ERTAN
  • ADRES: DES SANAYİ SİTESİ 101.SOKAK B3 BLOK NO:8/10 YUKARI DUDULLU
  • TELEFON: 0 (216) 499 8877
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Asel Mühendislik Elek. İnş. Taah. Dan. San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. 2007 yılında İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde, alçak gerilim elektrik dağıtım panolarının tekliflendirilmesi, projelendirilmesi ve montajı alanında tüm mühendislik çözümlerini ve uygulamalarını gerçekleştirebilen yeni bir güç olarak faaliyete başlamıştır.
2015 yılı itibari ile Des Sanayi Sitesi içerisinde bulunan ve 3000m² kapalı alana sahip yeni binasında iş hacmini arttırarak ve teknik kadrosunu güçlendirerek hizmet vermeye son sürat devam etmekte ve özellikle AG pano pazarında uluslararası standartlarda üretim yapan, yenilikçi ve rekabetçi ürünleri, akıllı mühendislik çözümleri ile tamamlayan yerli bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.
Sektördeki yoğun rekabet ortamına rağmen, kaliteden ödün vermeden uluslararası standartlarda Tip Test sertifikasyonu gerekliliklerini sağlamış aynı zamanda ekonomik yerli üretici olarak yerini sağlamlaştırmıştır.
Müşterilerinin beklentilerini öngörerek, bu doğrultuda yenilikçi çözümler üreten Asel Mühendislik Elek. İnş. Taah. Dan. San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. pano sektöründe mühendislik yapmanın bir gerek olduğu inancından vazgeçmeyerek bu konuda sürekliliği korumak adına, genç, dinamik, iş ve müşteri bilinci gelişmiş personel kadrosu ile tercih edilen bir iş ortağı olmuştur.
Firma olarak mühendisliği işin içine katarak, katma değer ekleyerek kaliteli işçilik ve uygun fiyat politikası ile gösterdiği yerli başarısını yurtdışına da taşımayı hedefleyen Asel Mühendislik Elek. İnş. Taah. Dan. San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. mühendislik uygulamaları ve sac konstrüksiyon imalatı üzerine Ar-Ge çalışmalarını devam ettirerek pano uygulamalarında daha esnek, daha verimli, daha hızlı ve çözüm odaklı ürünlerle farklılık yaratmayı amaçlamakta ve çalışmalarını bu amaç ve hedefler doğrultusunda sürdürmeye devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.