• info@panocuyuz.com
  • +90(216) 706 4460

Ateş Elektrik Enerji Sistemleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
313 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İVOGSAN AĞAÇ İŞLERİ SAN. SİTESİ, 1354.CD (ESKİ 21. CADDE) 1357.SK NO:39 OSTİM–ANKARA
  • TELEFON: +90 312 232 45 37
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Ateş Elektrik Enerji Sistemleri Elektrik Taahhüt, Proje, Mühendislik hizmetleri vermek üzere 2000 de Ankara’da kuruldu.
İşletmelerin ihtiyaç duyduğu O.G – A.G ve Zayıf Akım konularında, kuruluşundan bugüne kadar, kalite ve müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermektedir.
Mühendislik deneyimlerini girişimcilik becerileriyle birleştiren firmamız, kısa süre içinde yurt içinde ve yurt dışında hizmet veren bir konuma gelmekten gurur duymaktadır. İşini iyi yapmanın verdiği güven ve müşterilerinin memnuniyeti, firmamıza 2005 yılından itibaren çok sayıda projeyi eş zamanlı olarak uygulayabilme yeteneğini kazanana firmamız iş alanlarının başında endüstriyel tesisler, ticaret ve ofise yönelik müteahhitlik hizmetleri gelmektedir. Akıllı binalar, villa, konut, sağlık ve eğitim tesisleri, modern yönetim binaları da firmamızın uzmanlığını sergilediği projelerin arasında bulunmaktadır.
Üstlendiği projelerin elektrik sistemlerinin tüm alt ve üst yapı işleri, anahtar teslimi hizmet vermekte olup , tesliminden sonra da teknik destekte bulunmaktadır. Firmamız, mühendislik çözümlerini uygulamaya koyan güçlü bir şirket olarak tanınmaktadır

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.