• info@panocuyuz.com
  • +90(216) 706 4460

Bora Pano Elektrik Taah. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
568 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İvedik OSB 1323. Cadde No:28/7 Yenimahalle Ankara
  • TELEFON: +90 312 394 14 50
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Bora Pano olarak eğitimli ve deneyimli yönetimimiz ve uzman kadromuzla, müşteri memnuniyeti  hizmet anlayışı ile kendimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Firmamız  geleceğe yatırım yapan, doğru stratejik değerlendirmeler ve etkin  yönetimi ile verimliliğini ve kalitesi sürekli artıran bir grafik sergilemektedir.

Bünyemizde uygulanmakta olan tüm süreçlerde, uluslararası kalite düzeyinde gerçekleştirilmesi, çalışanlarımızın katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, faaliyetlerimiz sırasında çevre korunması vazgeçilmez prensiplerimiz arasındadır.

Firmamız kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla sektörün aranılan aktörlerinden biri olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Üretimin her aşamasında ISO 9001 ve CE standartlarına uygun olarak yüksek kalite ve verimlilik, düşük maliyet ve zamanında teslimat hedeflenmektedir.

Müşterilerimizden gelebilecek özel talepler bizim için gelişimdir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuş, sürekli gelişen ve değişen teknolojideki yenilikleri takip ederek, teknik bilgi becerileri geliştirmeyi görev bilir,  ülke ekonomisine  faydalı olmayı  görev olarak bildik ve sektörün en iyileri arasında olma yolunda kalite standartlarından ödün vermeden,  gelişen pazarlarda yer alabilmek için emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Sektörün en kalifiye ekibiyle çalışmamızın yanı sıra bu ekibin gelişimine de ekstra önem verilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini önemsemeyi ilke edinmiştir ve mühendislik bilgilerine bağlı olarak hareket etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.