• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
755 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Horozluhan Mah. Anadolu San. Demirtepe Sok. No:8 Selçuklu / KONYA
  • TELEFON: +90 332 248 5377
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Çoşkunlar Pano ismiyle 2009 yılında Konya Anadolu sanayi sitesinde faliyetine başlamıştır . Faliyetlerimiz arasında harici tip, Dahili tip, Piyano tip, Modüler, Monoblok, Makina panoları, Yangın dolapları, Makina muhafazaları vs mevcut olup gün geçtikce kalitemiz hızla artmaktadır. Makina parkurumuzu her geçen yıl yenilik olan teknoloji olan makinaları bünyemize alıp siz degerli müşderilerimize daha kaliteli daha güvenilir olmak için vizyonumuzu genişletiyoruz.
Firmamız, dünya normlarındaki kuruluşlar seviyesine gelmek ve aranan bir marka olabilmek için var güçleriyle çalışarak uluslararası standartlar kapsamında gelişen teknolojiyi sürekli takip etmektedir. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde çalışmaların yürütüldüğü firmamızda; alanında deneyimli personel yönetim kadrosuyla paylaşıma dayalı bir çalışma göstererek performans sergilenmektedir.
COŞKUNLAR PANO kalite sistemlerinin ön gördüğü şekilde hedef,plan, taktik ve stratejilerle hizmet vererek geleceğe emin adımlarla ilerleyen bir firma olmaya devam edecektir.
Konya pano imalatı sektöründe emin adımlarla ve hızlı bir şekilde yükselişimiz devam etmektedir. Şimdi yeni imalatımız olan server kabinleri üretimimiz başlamıştır.

Konya pano firmaları arasında yükselişimiz hızla devam etmektedir. Özel pano talepleriniz için arayınız. Konya pano imalatı konusunda kalitemize güveniyoruz., Deneyimli ve tecrübeli personelimizle işlerinizi hızlıca teslim ediyoruz.

Pano imalatı yapan firmalar arasında vermiş olduğumuz hizmet kalitesi ve ürün kalitesi ile sektöre ismimizi altın harflerle yazdırdık. Ürünlerimiz arasında harici , dahili, piyano, sunucu kabini,monoblok ve modüler pano imalatı yapmaktayız. Konya pano imalatı sektöründe yatırımlarımız her geçen gün artmaktadır. Satın aldığımız pano makinaları ile profesyonel pano imalatı gerçekleştirmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.