• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857

Delphi Metal Sac İşleme Sanayi Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
465 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mustafa KARAMAN
  • ADRES: Aydınlar Mh. sultangazi Cd. No:179 Çekmeköy İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 540 2953
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Delphi Metal Sac İşleme Sanayi Ltd. Şti.

Delphi Panel was established in 2010 by our founder who has many years experience in Sheet Metal Processing Industry.

Delphi Pano Sac İşleme Sektöründe uzun yıllar deneyime sahip olan kurucumuz tarafından 2010 yılında kurulmuştur.

Kurulduğumuz günden itibaren en çok önem verdiğimiz şey Nitelikli ve becerikli çalışanların istihdamı ve teknoloji yatırımı olmuştur. Bu strateji doğrultusunda şirket sürekli bir ivme ile büyüyüp bugünkü konumuna ulaşmıştır.

İlk faaliyetimize Boks Makinesi Kasaları ve Oyun Makinesi Kasaları üretimi ile başladık ve kısa sürede bu sektörde lider konuma geldik. Devamında Gemi Kumanda Konsolları gibi komplike imalatlarla teknik becerilerimizi ispatladık.

Yaptığımız Lazer Kesim, Punch (Panç) Kesim, Abkant Büküm gibi yatırımlarla İstanbul’un her noktasına Sac Lazer Kesim, Sac Punch Kesim ve Sac Abkant Büküm fason hizmetleri verebilir noktaya geldik.

Makine yatırımlarına ek olarak, sahip olduğumuz 70 metre toz boya hattı ve 10 metre box fırın sayesinde, tüm boya işleri kendi tesisimizde yapılmaktadır.

Bugün yurtiçi ve yurtdışındaki birçok Jeneratör üreticisinin kabin ve şase tedarikçisi konumundayız. Jeneratör kabinleri ve Jeneratör şasileri en önemli faaliyet alanlarımızdan birisidir.

Pano üretiminde Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden olmak İleri teknolojiye dayalı üretimde yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve özellikle metal sanayine yönelik üretimi geliştirmek Yurtiçi ve Yurtdışı temsilciliklerle satış ve pazarlama ağını ile etki alanını genişletmek

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.