• info@panocuyuz.com
  • +90(216) 706 4460

Egeden Enerji Pano San. ve Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
401 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ahmet Nazif Zorlu Sanayi Sitesi Bozburun Mah. 7156 Sk. No: 2/1 DENİZLİ
  • TELEFON: +90 258 371 63 03
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Enerji sistemleri taahhütü ve elektrik panoları konusunda faaliyet gösteren bir şirket olarak Egeden Enerji Denizli’de kurulmuştur.

Denizli’de kurmuş olduğu sistemiyle, projelendirme, elektrik, tesisat, pano ve otomasyon konularında çalışmalarını yürütmektedir.

Güçlü teknik kadroları ve alt yapısı ile enerji iletim hatları, orta ve alçak gerilim güç temini ve dağıtımı, her türlü aydınlatma, zayıf akım sistemleri, yangın algılama ve söndürme sistemleri, pano ve tesisat, anahtar teslimi taahhüt ve proje kontrolörlüğü konularında hizmet veren Egeden Enerji, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, uygun yatırım maliyeti çözümleri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Teknolojik gelişmeleri işbaşı eğitimleriyle sürekli uygulayan ve geliştiren Egeden Enerji, deneyimli, dinamik ve yetkin kadroları, “Önce insan ve doğa” sloganları ile .çalışanlarına yaklaşımı ve ekonomik çözümleriyle uluslar arası standartlarda şimdiye değin yapmış olduğu işlerden ders alarak, güvenli ve uzun yıllar sorunsuz çalışacak tesisleri kurmak üzere bütün dünyaya hizmet vermek amacındadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.