• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,623 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İkitelli OSB Modern İş Modern Ticaret Merkezi E Blok No 36-37 Başakşehir, İstanbul
  • TELEFON: +90 212 617 39 99
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Eka Elektroteknik Pano 2011 yılında kurulmuştur. Her tip elektrik panosu üretebilmektedir. Aynı zamanda istenilen özelliklere göre metal kabinler üretebilmektedir. Yüksek üretim kapasitesi ve hızlı teslimat sunabilen İstanbul’daki fabrikası sayesinde şehir içine ve şehir dışına daima üretim yapabilmektedir.

Geniş makina parkuru, deneyimli çalışanları sayesinde daima kaliteli ürünler sunan Eka Pano müşterilerin memnuniyeti doğrultusunda hızlı üretim yaparak zamanında teslimatı önemsemektedir.

Elektrik panolarını daha kaliteli  sorunsuz üretebilmek için gerekli makine, kalıp yatırımlarımızı en iyi partnerlerimizden ortak çalışmalar sonucu tedarik ediyoruz.
Sürekli gelişen ve değişen sektörde daima en iyisi olabilmeyi hedefleyerek, bu süreçlerin daimi olması gerektiğinin bilincindeyiz.

Uzman kadromuzla ürünleri sürekli geliştirmek daha ileri taşımak için durmaksızın çalışıyoruz. Yenilikçi fikirlerle ulaşamayacağımız hedefin olmadığı inancıyla geleceğe yürüyoruz.

Küreselleşen ve büyüyen metal endüstrisinde teknolojinin ve bilginin önemini göz önünde tutarak, inovasyonun başarının en önemli ayağı olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.