• info@panocuyuz.com
  • +90(216) 706 4460

EKSPRO Elektrik Mlz. İm. San. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
546 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Erdoğan Okay
  • ADRES: Yeşilce Mahallesi Demirbaş Sokak 20/A 34418 Kağıthane / İstanbul - Türkiye
  • TELEFON: 0 (212) 282 8227
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Ekspro  2003 yılında ülkemizde exproof elektrik malzemeleri ihtiyacını karşılamak adına kurulmuştur. 15 yılı aşkın süredir siz müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir.

EKSPRO olarak Ex-proof (Alevsızdırmaz) ve Anti-grizu elektrik malzemelerinin üretimini ve satışını yapmaktayız. Patlayıcı gaz, toz ve buharın bulunduğu ortamlarda kullanılması zorunlu olan ex-proof ürünlerimizi  almış olduğumuz ATEX 94/9/EC Kalite sertifikalı olarak üretmekteyiz. Ex-proof aydınlatma cihazları, ex-proof projektör, ex-proof motor yol verici paneller, ex-proof dağıtım panelleri, ex-proof PLC panelleri, Ex-proof soft starter panelleri, ex-proof alarm ve ikaz cihazları, ex-proof buat, , ex-proof fiş-priz, ex-proof telefon, ex-proof elektronik topraklama cihazı, ex-proof rakor ürünlerinin tamamı ve daha fazlasını ülkemizde ATEX sertifikalı olarak siz müşterilerimizle buluşturuyoruz.  Üretim hatlarımız aylık 10 ton alimünyum işleme kapasitesine sahiptir. Ex-proof ürünlerin seçimi, kullanımı ve projelendirmesi konusunda da ex-proof konusunda sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimizle paylaşmak isteriz. Ex-proof malzemeler ile ilgili detaylı teknik bilgiyi ex-proof sayfamızda da bulabilirsiniz. Teknik detaylar hakkında veya malzeme kullanım yeri hakkında bizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin ex-proof konusundaki özel problemlerinizi de ATEX sertifikalı üretici olarak çözüm getirmeye hazır olduğumuzu bildiririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.