• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857

EPU-Elektronik Proje ve Uygulama Ltd Şti

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,070 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Dökmeci Sanayi Sitesi 2500. Cadde 11. Blok No: 12 - 18 Şaşmaz/ANKARA
  • TELEFON: +90 312 278 16 04
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Elektronik Proje ve Uygulama Limited Şirketi (EPU) 1972 yılından bu yana elektrik dağıtım panoları, seslendirme , laboratuar güç kaynakları ve ölçü aletleri imalatı olarak belirlemiştir.
EPU, 2500 m2 kapalı alana sahip binasında 35 kişilik mühendis, teknisyen kadrosu ile ISO 9001:2008 Kalite Sistem Belgesi, Marka Tescil Belgesi, Hizmet Yeterlilik Belgesi ile çalışmalarını geliştirerek devam ettirmektedir.
Proje bazlı AG dağıtım sistemleri, drive pano sistemleri, otomasyon pano sistemleri, tristör ve harmonik kontrollü kompanzasyon sistemleri ve seri üretim olarak dengesiz yük dinamik kompanzasyon sistemlerinin üretimini yapmaktadır.

A.G. Eektrik Dağıtım Panoları;
Projelerin ve Şartnamelerin değerlendirilmesi sonucu gereksinime göre tip testli veya lokal olarak imalatı yapılmaktadır.

Kompanzasyon Panoları;
Enerji verimliliği için gerekli olan kompanzasyon panoları tasarlanmaktadır.

Otomasyon Panoları
Genel olarak fabrikalar, oteller ve alışveriş merkezleri gibi büyük tesislerde kullanılan bu panoların dizaynı büyük bir hassasiyetle yapılmakta.

Motor Kontrol Sistemleri
Motor kontrolünün önemli olduğu bütün tesislerde sistemlerin kontrol ve kumandasını sağlayan bu panolar tesiste bulunan motorların gereksinimlerine göre dizayn edilmektedir.

Türkiye’ de ilk yedek güç kaynağı, kesintisiz güç kaynağı(UPS), bilgisayar kontrollü seslendirme sistemi, Simultane tercüme sistemleri, İnterkom sistemleri gibi imalatları gerçekleştiren şirketimiz; AR-GE çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.
Geçmişten gelen tecrübesi ve devam eden AR-GE çalışmalarıyla kendini kanıtlamış olan EPU; kaliteli imalat ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yoluna devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.