• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857

Elpan Teknik Endüstriyel Elekt. Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
804 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Güzeller Mah. İbrahimağa Cad. No:172 GEBZE / KOCAELİ
  • TELEFON: +90 262 644 02 15
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

ELPAN TEKNİK, elektrik taahhüt işlerinde hizmet vermek için sektörde bilgi birikimine sahip, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman bir kadro tarafından 1998 yılında kurulmuştur.

ELPAN TEKNİK iş yaklaşımı, en düşük fiyat yerine, en uygun fiyat, yenilikçi tasarım ve müşteriye yakın ilişkiler olarak özetlenebilir.
ELPAN TEKNİK iş geliştirme ekibi, alternatif bir imalat , her türlü seçeneğin göz önünde tutan ve hayata geçiren birtakım çalışması içerisindedir.
ELPAN TEKNİK, başarıları ispatlanmış projeleri, proje yönetimi ilkeleri ile, bütçe zaman etkileşimini dikkate alarak, zamanında bitirmiştir. Tasarımdan başlayarak, satın alma, sevkiyat, montaj ve devreye alma aşamalarında, tecrübeleri artan ELPAN TEKNİK, bu konularda müşterilerine alternatif çözümler ve maliyet tahlilleri sunan bir şirket olarak da ayrıcalık yaratmıştır.

ELPAN TEKNİK, problem çözümleri her iki tarafında faydasına dönüşen bir yöntem kullanmıştır. Bu yöntemin başarısının en önemli kanıtı sürekli yenilenen ve devamı gelen işlerdir.
Bununla birlikte ELPAN TEKNİK sektöründe, ortaklık başlangıçlarında öncü rolü oynamak, işveren riskini paylaşmak ve müteahhit taşeron ilişkilerini, müşteri ortaklık anlayışına çevirmek için kendini yenilemeye devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.