• info@panocuyuz.com
  • +90(216) 706 4460

Eltes Elektrik Insaat Taah. San. Tic. A.S.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
285 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 12. Cd. No: 23 Melikgazi / Kayseri / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 352 231 85 44
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1974 Tarihinde Eltes Elektrik olarak kurulan firmamız 2009 Yılında başlayan Siemens Alçak Gerilim Pano Partnerliği (Siemens Sivacon Technology Partnerliği) ile daha profesyonel ve müşteri taleplerine eksiksiz cevap verebilecek noktaya ulaşmıştır. Ayrıca sektörün önde gelen firmalarından EAE Elektrik e-kabin pano ile ortak çalışmalar yapmaktayız.
Eltes Elektrik olarak öncelikli hedefimiz sektörde gerekli duyarlılığı oluşturmak ve projelerimizi işletmeciler açısından daha daha güvenilir ve süreklilik sağlayabilecek şekilde uygulamaktır.
Siemens ile Yangın Algılama Sistemleri ve Bina Otomasyonu konularında ortak çalışmalarımız ve projelerimiz bulunmaktadır. Kamuya açık alanlarda, Endüstriyel Tesislerde, Alışveriş Merkezleri ve Oteller, Havaalanları vb. alanlarda tam donanımlı profesyonel bir yangın güvenliği ve büyük ölçüde Enerji tasarrufu ve konfor sağlayan ürünlerimiz ve projelerimiz bulunmaktadır.
Eltes Elektrik Güneş Enerji Santralleri’nde inverter sonrasındaki ürünler ve ürünlerin montajları konusunda da hizmet vermektedir.
Kayseri OSB 1800m² kapalı alana sahip fabrikamızda elektrik enerjisi sektöründe mühendislik ve taahhüt hizmetlerine “TS EN ISO 9001-2008” Kalite belgemiz ile devam etmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.