• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
884 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İOSB, 1354. Caddesi No: 93 Yenimahalle Ankara
  • TELEFON: (0312) 354 62 24
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09.00 18.00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

2003 yılında faaliyetlerine başlayan EMOSAN ANKARA ELEKTRİK ve OTOMASYON, 3.000 m2 kapalı alanlı mağazasında önde gelen markaların bayilikleri ile hizmet vermektedir.

Müşterilerimize değişen teknolojisine uyumlu rekabetçi avantaj sağlayacak alanında uzmanlaşmış, sektörde söz sahibi markaların ve ürün çeşitliliği ile firmamız 14 üncü yılında geldiği öncü noktada müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet prensibini benimsemiştir.

Kaliteli hizmet anlayışımız konusunda bilgili tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlar ile doğru ürünün doğru fiyata zamanında doğru lojistik yönetimle müşteriye sağlanmasıdır.

EMOSAN Elektrik Taahhüt konusunda da gerçekleştirdiği marka işlerle tecrübesini ortaya koymuş ve anahtar teslimi elektrik taahhüt işlerini hızla büyütmekte ve geliştirmektedir.

Güçlü stok, iyi fiyat, uygun ödeme koşulları, hızlı teslim, samimi satış politikalarıyla oluşturduğumuz güçlü satış stratejileri ve sizlerden aldığımız güvenle sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi, bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmak adına web sayfamızı da teknolojinin hızlı gelişimi doğrultusunda yeniden düzenleyerek sizlerin hizmetine sunduk.

Yenilenen sitemizde EMOSAN ile ilgili bilgilerin yanı sıra satışını yaptığımız ürünlerle ilgili genel ve teknik bilgiler, sektörümüzden haberler, devamlı elinizin altında olmasında yarar olabilecek bilgi, belge, haber ve duyuruları da bulabileceksiniz.

Sitemiz aracılığı ile bizlere eleştiri görüş ve önerilerinizi de sunarak gelişimimize ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemize katkıda bulunabileceksiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.