• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857

Empan Elektromekanik Pano Sistemleri İmalat ve Satış İşleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
844 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İvedik O.S.B. 1468. cadde (Eski 24. cadde) NO:105 OSTİM / ANKARA
  • TELEFON: +90 312 394 51 73
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

EMPAN  deneyimli ve uzman kadrosuyla üretimini müşteri odaklı  yapmaktadır. Sürekli değişen piyasa şartlarına göre gelişimini sürekli tazeleyen firmamız teknoloji ve çalışma prensiplerini tamamlamıştır.

İmalatımızda uzman ve deneyimli personel ile kaliteli üretim Müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunabilmek için kurumsal bir firma olabilme çalışmalarını başlatmıştır.

Yılların piyasa deneyimi ile henüz yeni kurmuş olduğumuz EMPAN  sektöründe önemli adımlar atmış kalitesi uyumlu yönetimi ve çalışkan personeli ile kısa bir zamanda kendisini sektöre kabul ettirmiştır.

Alanında EMPAN Elektromekanik yeni projeleri ile sektöre yenilikler katabilmek amacı ile belirli ölçülerde çalışmalar ve eğitimler vermektedir.
EMPAN Elektromekanik üretime başladığı ilk günden itibaren kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

MİSYON
Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla, uluslararası kalite standartlarında üretim yapmak ve sürekli hizmeti sağlamak.

VİZYON
Elektrik panosu sektöründe, ülke genelinde doğru ve sağlam üretim ile anahtar teslimi kaliteli ürünler sunan, gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutan ve farklı ihtiyaçlara farklı çözümler üreten sektör lideri şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ
Tecrübe
Memnuniyet
Güvenilirlik,
Sorumluluk duygusu,
Kalite bilinci,
Sürekli gelişim inancı,
İş ahlakına bağlılık,
Müşterilerimizin beklentilerini aşan çok yönlü projelerle, karşılıklı kazanmayı başarmış ve bunu temel değer haline getirmiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.