• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857

ER ELEKTRIK SAN.VE TIC.LTD.ŞTI.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
875 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Mustafa Kemal Mah. H. Okan Merzeci Bulvarı No: 396/A 33090 MERSİN
  • TELEFON: +90 324 226 36 37
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

ER ELEKTRIK 1992 yılından bugüne, Mersin de elektrik malzemeleri pazarlaması ve AG-OG elektrik tesisleri yapım işleri konusunda faaliyet göstermektedir. Şirketimiz, Elektroteknik firmalarının Mersin bayiliğinin yanı sıra, Endüstrinin ihtiyaç duyduğu her türlü elektrik malzemeleri temini konusunda uzmanlaşmıştır. Faaliyetlerimizde , müşterilerimizin faaliyet alanımız kapsamındaki ihtiyaçlarını en kısa zamanda, istenen özellik ve koşullarda temin etmektir. Ana faaliyet alanımız toptan elektrik malzemesi pazarlamasıdır.
Jeneratör ve UPS temin, montaj ve bakımı konusu diğer bir ihtisas alanımızdır.

Faaliyetlerimizi, yakın zamanda Elektrik Malzemesi lojistik merkezi olarak inşa ettiğimiz, toplam 2.500m² kapalı alanda, otopark sorunu olmayan ve ulaşımı kolay binamızda sürdürmekteyiz. 2012 yılında faaliyete geçirdiğimiz Irak’ın Süleymaniye kentindeki şubemizle, tedarik ve taahhüt hizmetlerimizi uluslararası alana taşımış bulunmaktayız.
Hizmetlerimiz, idari personel, Elektrik Mühendisi, Elektrik Teknikeri olmak üzere toplam 46 deneyimli personel ile yürütülmektedir.
iş güvenliği bizim için bir yaşam tarzı haline gelmiştir. Çalışanlarımızın beden ve ruh sağlığının korunması, faaliyetlerimizde en çok önem verdiğimiz önceliğimizdir. Bu yaklaşımımızı yakın zamanda ISO 9001 ve OHSAS 18001 ile belgelendirmiş bulunuyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.