• info@panocuyuz.com
  • +90(216) 706 4460

ERDEM Pano Elektrik Sanayi Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
639 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hasan Erdem
  • ADRES: Yeşilce Mah. Devir Sok. No:28 4. Levent - İstanbul / TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 (212) 283 7214
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1983 Yılından bu yana Elektrik Panoları alanındaki 34 yıllık uluslararası tasarım ve üretim tecrübemizle, Dağıtım Panoları, Kompamnzasyon Panoları, MCC, Kontrol-Kumanda ve Otomasyon Panolarını büyük özenle, sadece genel olarak değil detaylarını da inceleyerek üretmekteyiz.

Her türlü tesis için kilitleme, otomasyon, izolasyon kuvveti ve kısa devre hesapları da dahil olmak üzere, ana dağıtım panolarını uluslar arası standartlara uygun tasarımını yaparak fabrikamızda üretim ve montajı gerçekleştirilerek teslim edilir. Montajı ve kablo bağlantıları yapıldıktan sonra tüm elektrik panoları rütin, fonksiyon ve izolasyon testleri de dahil olmak üzere tüm testleri yapılmaktadır. Sevkiyat öncesi ambalajlama, uluslararası kara ve deniz nakliye şartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Nakliye koşullarına uyması için özel izolasyon ambalajlama ayrıntıları müşterinin isteği üzerine uygulanabilmektedir. İstek üzerine sahada devreye alma hizmeti uzman teknik personelimiz tarafından verilebilir.

Erdem Pano Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1983 yılından bu yana 1300 m2 kapalı alanda teknolojik gelişmeleri takip ederek elektrik panolarını üretmeye devam etmektedir .

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.