• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
868 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Perpa Tic.Merk. A Blok Kat:11 No:1488 34384 OKMEYDANI-İSTANBUL
  • TELEFON: +90 212 222 94 16
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1988 yılında dünyanın önde gelen markalarının bayiliğini yaparak ticari faaliyetine başlayan Esen Elektrik; elektrik ve otomasyon sektöründe yapmış olduğu kalıcı yatırımlarla, yenilikçi
tavrıyla adım adım sektörün belirleyici isimlerinden olmuştur. Bünyesine kattığı, Auer (Avusturya) ikaz kuleleri , optik sinyaller vs. ve Fulltech (Taiwan) endüstriyel fan grubu ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadir. 2003 yılından itibaren de Quick markası adı altında üretim hayatına devam etmektedir.

QUICK Fan Filtre

Türkiye de ilk Esen Elektrik bünyesinde imalatına başlanılan bir çok alanda kullanılan iklimlendirme grubu QUICK marka ürünler kısa zamanda tartışılmaz kalitesiyle başarı
sağlamıştır. Vermiş olduğu güvenle başarı hikayesinde sürekli olarak büyüme kaydetmiş, uygun fiyat, üstün kalite prensibiyle 2003 yılından itibaren tercih edilen bir marka haline gelmiştir.
QUICK tepe fanları, fanlı filtre, filtre, pano ısıtıcı, termostat, hygrostat, pano kliması, abs ve polikarbonat panolar.

Esen Elektrik var olan ürün portföyüne Uluslararası standartlara uygun sürekli gelişim amacı gözeten yeni ürünler eklemeyi hedeflemektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.