• info@panocuyuz.com
  • +90(216) 706 4460
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
453 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Toprak Sarnıç Mah. Meram Sanayi Dikkat Sokak No:29 Meram - Konya
  • TELEFON: +90 332 320 61 62
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

ESPA PANO; Elektrik Panoları Sektörü’nde imalat ve pazarlama alanında faliyet göstermektedir.

Güvenilir olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kültür haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Bugüne kadar geçen zaman içinde pek çok firma, kurum ve kuruluşa başarıyla hizmet vermiştir.

Günümüz rekabet şartlarında doğru mühendislik çözümlerine inanan firmamız uygun fiyat, kaliteli ürün, doğru pazarlama ve müşteri memnuniyeti ile sürekli bir büyüme hedefine yürürken uzman mühendis ve teknik kadrosu ile müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

Hizmet Alanımız ;

AG ve OG projelerine göre komple elektrik ve elektromekanik montaj. Her türlü elektrik panoları imalatı ve montajı, Otomasyon , Malzeme temini ve komple saha montajları, Elektrik enstrüman montaj işleri, . Her türlü elektrik arıza tespit ve giderilmesi, Aydınlatma ve sinyalizasyon tesisatları, Regülatör satış, montaj, bakımı ile Ups satış, montaj ve bakımı yer almaktadır.

Firma olarak biz; servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak ” Espa Pano ” isminin aranılan ve anılan bir marka olmasını sağlamak gayret ve çabası içindeyiz.

Konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve toplumla birlikte sürekli gelişen bir firma olarak; ürünlerimize ihtiyaç olduğunda akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.