• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,068 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Serdar BİLGİN
  • ADRES: İ.O.S.B. 1371. Sokak (Eski 600) No : 17 ivedik O.S.B. - ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 394 8387
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Espan Elektrik 2000 yılında kurulmuş Ankara Merkezli Elektrik Pano firmasıdır. Kısa süre içinde yurtiçi-yurtdışı elektrik sektöründe saygın bir yer edinmiştir. Konusunda uzmanlaşmış mühendis ve teknisyen kadrosu ile yaptığı işlerde ekonomik olduğu kadar güvenilir hizmetler de sunmuştur. Sunmaya da devam edecektir. Bizler uluslararası standartlarda malzemeler kullanarak, ürettiğimiz çözümlerle; “KAZANIRKEN KAZANDIRAN” bir kuruluş olmaktan mutluyuz.

Espan; Geniş ürün yelpazesiyle farklı ölçülerde, standartlarda ve montaj şekillerinde IP67’ e kadar koruma ve 6500A’ e kadar Tip testli Çeşitli koruma sınıflarına haiz elektrik panoları ile sizlere çözümler sunuyor.

Elektrik Panosu üretiminde geniş ve profesyonel kadrosuyla, Yatırımların proje aşamasında, Elektrik Panosu onay dokümanları, Elektrik Panosu Çizimleri, Bütçe, Kısa devre hesapları ve Standartlara uygunlukları konusunda yapılan projenin önemini bilerek titizlikle sizlere hizmet vermektedir.

Elektrik Panosu Sektörü’nde Türkiye’nin önde gelen firmalarına çözümler sunarak kendini kanıtlamış, Özellikler uluslararası projelerde Türkiye’nin Öncü pano kuruluşlarından olmuştur.
Genel olarak UL – CSA – BS – IEC standartlarındaki uluslararası projelerde Türk İnşaat firmalarının tercihidir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.