• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857

WIN EURASIA 2019

909 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 15 Ağustos 2018 15:54
  • TARİH: 14-17 Mart 2019
  • WEB ADRESİ: http://win-eurasia.com/tr  
  • ORGANİZATÖR: Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş.
  • YER: Tüyap Beylikdüzü İstanbul

ETKİNLİK HAKKINDA

WIN EURASIA Fuarları Güçlerini Birleştiriyor

WIN EURASIA Metalworking + WIN EURASIA Automation fuarları birleşen yeni adı WIN EURASIA, bu yıl 14-17 Mart 2019 tarihinde TÜYAP İstanbul’da gerçekleşecek. Sektörün talepleri doğrultusunda, önde gelen ticari fuarları bu etkinlikte güçlerini birleştiriyor.

WIN EURASIA: İmalat Sanayi WIN EURASIA’da

Altı ticari fuarın bir araya geldiği fuar kapsamında, katılımcılar ve ziyaretçiler 360 derece imalat sanayini teşhir ve tecrübe etmek için bir fırsata sahip olacak. WIN EURASIA, sac işleme- metal şekillendirme teknolojilerine, otomasyon hizmetleri, elektrik ve elektronik ekipmanlara, hidrolik ve pnömatik hizmetlerden tesis içi lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm eko-sistemi bir araya getiriyor.

Avrasya Bölgesi’nin lider Sanayi Fuarı WIN EURASIA bünyesinde bulunan Uluslararası Enerji, Elektrik ve Elektronik Teknolojileri Fuarı Electrotech Fuarı, 2019 yılı itibariyle Industrial Energy Systems adıyla sektörün gelişen ve değişen tüm dinamiklerini bir araya getiriyor!
Industrial Energy Systems, aynı zamanda WIN EURASIA’nın odak noktası; Endüstri 4.0 Özel Alanı açısından da katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimizin önem verdiği endüstriyel uygulamalar ve sistemik çözümlere yönelik de önemli pazar eğilimlerini yansıtmaktadır.

 

Dijital dönüşümün en büyük trendleri WIN Eurasia 2019 Endüstri 4.0 Festival Alanı’nda !
Sanal ürün geliştirme veyaşam döngüsü yönetimi (PLM), kaynak planlaması (ERP), üretim kontrolü-takibi, veri analizi, dijital tedarik zinciri ve üretim Endüstri 4.0 Festival Alanı’nın ana temaları olacaktır. Ayrıca, bulut teknolojisi ve endüstriyel güvenlik, yapay zeka, makine öğrenimi ve iletişimi (M2M), dijital ikiz, Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT), VR / AR ve Büyük Veri Yönetimi, Dijital Süreç Otomasyonu ve Katmanlı Üretim teknolojileri Endüstri 4.0 Festival Alanı’na katkıda bulunmaktadır.
Ziyaretçiler tüm hedef kitlelere tek çatı altında ulaşabilmektedir.

Endüstri 4.0 Festival Alanı salon 14’te gerçekleştirilecek
Endüstri 4.0 Forum Alanı ve Sunumlar,Panel ve Özel Etkinlikler
Yeni Dijital Proses Otomasyonu & Endüstri 4.0 Üretim Hattı Özel Alanı​

Her yıl bir çok elektrik firmasının buluşma yeri olan WIN EURASIA Fuarı için ajandanıza not alın. 14-17 Mart 2019 Tüyap Beylikdüzü-İstanbul.

Detaylı Bilgi :   http://win-eurasia.com/tr