• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
986 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Osman Gazi Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:25 Samandıra-Sancaktepe/İSTANBUL
  • TELEFON: +90 216 529 20 35
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

FURKAN PANO ELEKTRİK 2000 yılında firma makas ve el piresi ile imalata başlamış olup bugün cnc punch ve cnc büküm teknolojisi gibi günümüzdeki son teknolojilere yatırım yaparak hizmet vermektedir.

Firmamız; elektrik pano imalatı, doğal gaz kabinleri, makine kabinleri, paslanmaz pano, rack kabinleri, profil masa, çeşitleri gibi ürünlerin imalatları ve elektrostatik toz boyalarını da yaparak hizmet sunmaktadır.

Ürünlerimiz; DKP saç , paslanmaz, alüminyum ve galvaniz olarak imalat edilmektedir.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız deneyimli kadrosu ile üretimine gerçekleştirmektedir.

Kaliteden ödün vermeyen anlayışımız, eğitime gereken önemi vererek nitelikli eleman ihtiyacını yetiştirmeye önem göstermiş ve sektörde hak ettiği yeri almıştır.

Kalite odaklı üretim anlayışına sahip olan firmamız pano için gerekli kalite standartlarını alarak kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

VİZYONUMUZ

Ülkemizde üretilmeyen teknolojik parçalardan oluşturarak dışa bağımlılığı azaltmada etkin olmak, bu ürünleri tüm dünya ile rekabet edilebilir kalitede üreterek zamanla kendi teknolojisini ortaya koyan bir firma haline gelmek.

MİSYONUMUZ

Son teknoloji ile ürün geliştirici ve teknoloji üretici yapıyı, çalışanlarımıza gerekli bilgi ve beceriyi sağlayarak kurmak ve müşterimize kaliteli hizmet sunarak hedefe ulaşmak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.