• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857

GMS PANO ELEKTRİK SAN. ve TİC. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
807 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Beylikdüzü O.S.B. Bakır Ve Pirinç San. Sit. Leylak Cad. No:4 Beylikdüzü / İSTANBUL
  • TELEFON: +90 212 875 73 15
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

GMS PANO ELEKTRİK SAN. ve TİC. A.Ş.
Misyonumuz
YÜKSEK KALİTELİ ÜRÜNLERİMİZİ SON TEKNOLOJİK YÖNTEMLERLE, EN YÜKSEK STANDARTLARDA, EN KISA ZAMANDA, OLABİLECEK EN UYGUN FİYATLA, %100 KALİTE KONTROLLÜ “0” HATA İLE, SİZLERLE BULUŞTURMAK.

Dünya çapındaki çözüm ortağınız ; müşterilere hizmet etme felsefesi ve onlara her zaman en iyi çözümleri sunmaktır. Bu konsept GMS Pano’nun büyümesine, dünya çapında başarı kazanmasına ve küresel liderliğini olanak sağlamaktadır. “Dünya çapındaki çözüm ortağınız’ın anlamı, müşterilerle aynı frekansta olmak, onların ihtiyaçlarını anlamak ve onlara dünyanın en rekabetçi ve güncellenmiş teknolojisini sağlayan hızlı ve kesin çözümleri sunmaktır.

Güvenilirlik ; prensipli çok çalışma, adanmışlık, ahlaki değerler, şeffaflık ve geleceği net görme ile elde edilir.

Müşterilerle İşbirliği ; Müşterilere hizmet etmek, ihtiyaçlarını anlamak ve karşılamak için işbirliği içinde çalışmak, en hızlı ve kesin çözümleri sunmak.

Enerji dağıtım ve kontrol ürünleri sağlamanın ötesinde, GMS Pano’nun rekabetçi yanı alışkanlıkları, tercihleri ve müşterilerinin amaçlarını bilmekten, onların ihtiyaçlarını ve davranış tarzlarını anlamaktan ve bunlara bağlı olarak yenilikçi çözümler sunmaktan gelir.

Performans
Sektördeki en zor durumları göğüsleyebilmek için yenilikçiliği, tasarımı, performansı, dayanıklılığı ve düşük bakım giderleri ile en komple çözümü sağlar.

Yaratıcılık
Yeni fikirler, yaratıcılık, yenilik ve müşterilerinin işlerini geliştirmek için bugünün çözümleri.

Liderlik ;GMS Pano kalitesi ve uzmanlığı ile müşterilere en iyi çözümleri sunan sektörün en büyük ve en rekabetçi şirketini kuruyor.

İnsanlar fark yaratır
Şirketin başarısı için temel değerlerden biri , ilerlemesine ve büyümesine katkıda bulunan kişilerin yetenekleridir. GMS Pano her bir bireyin müşteri memnuniyetini garantileme, şirketin yenilikçiliğini teşvik etme ve karlı bir çıktı elde etme bütününün bir parçası olduğunu anlar. Takımı bütünleşmiş bir tavır ile çalışır, aynı yüksek kaliteyi dünya çapında korur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.