• info@panocuyuz.com
  • +90(216) 706 4460

GÜL PANO ELEKTRİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
399 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ferhatpaşa Mahallesi 101 Sok.No. 109/111 Ataşehir - İstanbul
  • TELEFON: +90 216 - 661 18 18
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 1993 yılı hizmet vermeye başlamış bir aile şirketidir, günümüz şartlarında 5000m²’lik kapalı alan ve 100’e yakın çalışanı ile hedefleri doğrultusunda ilerlemeye devam etmektedir. Bu doğrultuda hedeflerimize Özellikle Rusya, Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Gürcistan, Çeçenistan gibi ülkelere ihracat yapabilmek için bu ülkelerde geçerli olan GOST-R belgesini kalite belgelerimizin arasına katmış bulunmaktayız.
İmalatımız olan panolarımızda, Kema-Dekra onaylı 4000A-100kA’lik Tip Testi belgemiz mevcut bulunmaktadır.

İmalat parkurumuzda; CNC Punch, CNC Abkant, Otomatik Boyahane Tesisi ve Conta Dökme Makinaları mevcut olup, her geçen gün yeni donanımlar ile kendimizi daha da geliştirmeye devam etmekteyiz. Ayrıca gelişimin ana unsurunun eğitimli ve kaliteli bir ekipten oluşan kadro olduğu bilinci ile mevcut kadromuzu korumaya ve geliştirmeye özen göstermekteyiz.

Gelişimin ve değişimin sürekli olduğu günümüz teknolojisinde, siz değerli müşterilerimizin istek ve eleştirilerini dikkate alarak kendimizi sürekli geliştirmekte ve kalitemizi sağlamlaştırmaktayız. Firmamızda özel imalat çözümleri üretilerek, proje ve isteklerinize özel çalışmalar kaliteli ve özverili bir şekilde rahatlıkla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca denizcilik sektöründe kullanılan gemi tipi panolar ve özel konsollar da firmamız bünyesinde imal edilmektedir.

Yapmış olduğumuz yatırım ve imalatlar ile hem milli sanayi gücüne destek olmakta hem de sektörümüzde söz sahibi firmalar arasındaki yerimizi almış bulunmaktayız. Ayrıca milli üretimde kaliteyi artırarak yabancı sermayeli firmalar karşında alternatif imalatlarımız ile bu firmalara karşı iddiamızı da en güçlü şekilde ortaya koymuş bulunmaktayız.

Kalite, Güven ve Devamlılığı kendimize ilke edinerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş ve verecek olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.