• info@panocuyuz.com
  • +90(216) 706 4460

İnkol Pano Metal Elektrik San. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
715 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İTOB Organize Sanayi Bölgesi 10023 Sokak No:6 Tekeli Köyü Menderes – İzmir / Türkiye
  • TELEFON: +90 232 479 45 68
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

İNKOL PANO, elektrik ve otomasyon sektöründeki pano üretimi eksikliğini görerek, 2007 yılında İzmir’de faaliyete geçti. Yerli üretimin ülke ekonomisi için önemini bilen İNKOL PANO, kısa bir süre içerisinde, ürün yelpazesine yeni ürünler ekleyerek ve üretim standardını yükselterek, adını duyurmaya başladı.

Alçak gerilim duvar tipi, dikili tip, pult tipi ve bilgisayar kabinleri üreterek, enerji dağıtım ve yönetim merkezleri, fabrikalar ve üretim alanları, metalurji ve madencilik, havalimanları, marinalar, akıllı binalar, alışveriş merkezleri gibi oldukça geniş bir alana hitap etmektedir.

Elektrik ve otomasyon sektöründe uygulama yapan firmalara çözüm ortağı olmak, modüler pano imalatına geçerek ihracat yapmak amaçlarının başındadır.

ARGE:
İNKOL PANO, ARGE’ye verdiği önem sayesinde, kısa zamanda 110 farklı tasarımı piyasaya sunmayı başardı. Yaptığımız piyasa araştırmaları doğrultusunda eksikliği görülen yeni ürünleri de, portföyümüze eklemeyi sürdüreceğiz.

Bünyesinde CNC Punch, konveyör boya fırın hattı, CNC hidrolik apkant, sıvı conta dökme makinası, hidrolik giyotin makas, eksantrik presler, toz boya tesisi, fosfat tesisi, gaz altı kaynaklar, perçin punta makinesi, izolasyon test cihazı, topraklama megeri, multimetreler ile teknolojiyi yakından takip etmektedir.

ALÇAK GERİLİM ELEKTRİK PANOLARI:
Duvar Tipi Panolar: Yelken ve Vira Serisi
Dikili Tip Panolar: Sancak ve Pusula Serisi
Pult Tipi Panolar: Pupa Serisi
PC Kabinleri: Rota Serisi

Panolarını denizcilik terimleri ile isimlendiren İNKOL PANO, kalitesi ve titiz çalışması ile rotasını yurtdışına çevirmiştir.

GENEL ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Dikili ve Pult tipi panolar ile PC Kabinleri; iskelet ve ön kapı 2 mm, yan, üst ve sırt sacları 1.5 mm olarak ve poliüretan dökme contalı üretilmektedir. Duvar tipi panolarda ise sac kalınlıkları, ebatlarına göre 1.2 ile 1.5 mm arasında değişmektedir.

Montaj plakaları galvanizli sacdan imal edilmekte, kapak ve kapılarda ise DKP sac kullanılmaktadır. Boya öncesi yüzey işlemden geçirilip, kimyasal korumaya tabi tutuldukları için, korozyona karşı yüksek dayanıklılık göstermektedirler. Ürünlerimizin tamamı elektrostatik toz boyalıdır. Standard ürünlerimizin rengi Ral 7035 dir.

Dikili tiplerde kilit düzeneği üç noktadan baskı uygulayacak şekilde çalışmaktadır. Ayrıca, poliüretan dökme contalama tekniği uygulandığı için, tüm ürünlerimiz her açıdan gelen düşük ve yüksek basınca karşı korumalıdır.

IP Koruma sınıfında; Yelken Serisinde IP65, Vira Serisinde IP66, Sancak, Pusula, Pupa ve Rota serilerinde ise IP55 koruma ile üretim yapmaktayız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ:
İNKOL PANO olarak, elektrik sektöründe deneyimli kurucularımız sayesinde, sektörü ve ihtiyaçlarını oldukça iyi bilmekteyiz. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için, sürekli piyasa araştırmaları da yapmaktayız. Müşterilerimizin özel ölçülerde pano istediklerini, standart panoların ihtiyaçlarına her zaman cevap vermediğini gördüğümüz için artık sadece standart değil, ihtiyaçları doğrultusunda özel ölçülerde, özel renk ve tasarımlarda da pano üretmekte ve müşteri taleplerine göre projelendirme yapmaktayız.

Panolarımızın tasarım ve kalitesinin çok beğenildiği ancak fiyatlarının piyasa şartlarına göre yüksek kaldığı sonucuna ulaştık. Yüksek kalite, güvenilir marka olması göz önünde bulundurulduğunda, fiyatlarımız her ne kadar uygun olsa da, düşük maliyetin alıcılar için önemini bildiğimizden yeni eko serisini çıkartmaya karar verdik.

YENİ EKO SERİSİNİN ÖZELLİKLERİ:
Eko serisinde, sac kalınlığını ve kıvrımları değiştirerek, maliyeti düşürme yoluna gittik. İskelet ve ön kapı 1.5 mm, yan, üst ve alt kapak sacları 1 mm, arka kapak 1.2 mm, montaj sacı ise 1.5 mm kalınlığında sacdan imal edilmektedir. Ön kapak poliüretan dökme contalıdır. Sac kıvrımları ise 90° olarak uygulanmaktadır.

İNKOL PANO olarak HEDEFLERİMİZ:
Sektörde ithalatı azaltmayı, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı, güven ve kalite denildiğinde ilk akla gelen, her zaman çözüm üreten bir firma olarak anılmayı hedefledik. Hedeflerimizi aklımızdan bir an olsun çıkartmadan çalışmaya ve kaliteli panolar üretmeye devam edeceğiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.