• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
973 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İZELTAŞ
  • ADRES: Kemalpaşa Cad. No:303 Işıkkent / İZMİR 35070
  • TELEFON: 0 (232) 472 1375
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Türkiye’nin ilk el aletleri üreticisi İzeltaş, 1968 yılında %100 Türk sermayesi ile İzmir’de kuruldu. İzeltaş bugün 155.000 m²’si açık, 40.000 m²’si kapalı, modern teknoloji ile donatılmış tesislerinde, 3000 çeşidin üzerinde el aleti üretip, 40’ı aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.

İzeltaş, el aletlerinin yanı sıra 30.000 gram’a kadar ürettiği dövme parçalar ile, başta otomotiv sektörü olmak üzere, savunma ve havacılık sanayine, ziraat endüstrisine, madencilik sektörüne, denizcilik, altyapı işlerine ve diğer birçok kamu ve özel sektör kuruluşlarına hizmet vermektedir.

Her yıl devam eden yatırımları ve her biri kendi alanında uzman 700 deneyimli çalışanı ile, konusunda lider olan İZELTAŞ; proje, AR-GE, kalıphane, dövme, işleme, ısıl işlem, krom-nikel kaplama, boyama, plastik daldırma, plastik enjeksiyon ve markalama departmanlarından oluşan, dünyadaki ender entegre fabrikalardandır.

CAD/CAM programları kullanarak, CNC tezgahlarında başlayan kalıp üretimi, 3000 kg’a kadar serbest düşüşlü çekiçler, 3.600 MKG havalı çekiçler, 4.000 MKG’a kadar elektronik kontrollü hidrolik vuruşlu presler ile 80-200 Ton’a kadar yatay preslerde şekillenen el aletleri daha sonra modern işleme ünitelerinden geçerek son şekillerini alırlar. Atmosfer kontrollü ısıl işlem fırınları, indüksiyon tezgahları ve elektrikli fırınlarda gerekli sertlikleri verilen el aletleri, tam otomatik galvano tesisinde veya kontinü boya fırınlarında yüzey kaplamaları yapılarak devam eden üretim operasyonları, bazı aletlerde plastik enjeksiyon sap basımı veya daldırma PVC kaplama ve markalama ile sonuçlanmaktadır.

Üretimin çeşitli aşamalarında kalite kontrolleri yapılan ürünler, son kez kalite kontrol laboratuvarında fiziksel, metalürjik, kimyasal ve elektrik testlerinden geçirilerek ömür boyu İZELTAŞ kalite güvencesi altına alınmaktadır. Sektör içindeki tüm müşterileri ve kullanıcılarının ihtiyaçlarını ve isteklerini teknik şartnameler ve standartlar içinde en iyi düzeyde karşılayarak, en yüksek kalite ve hizmeti sunan İZELTAŞ, yenilikçi, rekabetçi, hızlı ve en iyi hizmet anlayışı ile müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiştir. Tüm personel, bu prensipler doğrultusunda sürekli eğitime tabi tutularak, bilgi ve becerileri en üst düzeyde tutulmaktadır.

Daima yüksek kalite ve zengin ürün çeşidini hedefleyen İZELTAŞ, sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO/TS 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi sertifikalı yönetim sistemleri; TSE, TSEK, TÜV GS ürün kalite belgeleri ve yüksek teknolojisi ile bugün Türkiye’de olduğu kadar, başta bütün Avrupa, Asya, Kuzey ve Güney Amerika’da yine İZELTAŞ markası altında beğeniyle tercih edilmektedir.

‘Ar-Ge Merkezi Belgesi’ sahibi olan İZELTAŞ, araştırma – geliştirme faaliyetlerine önem vererek tüketiciye daima en iyiyi sunmayı amaçlar. Satış sonrası tüketici haklarını koruma ve sınırsız hizmet anlayışı İZELTAŞ’ın vazgeçilmez şirket politikasıdır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.