• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,170 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi, Şehitler Bulvarı No:21 Eskişehir – Türkiye
  • TELEFON: +90 222 236 15 00
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30-18:30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kıraç Elektrik  1986’da Eskişehir’de  faaliyet göstermeye başlamış ve ödenmiş sermayesi 7.500.000 TL ile grup bünyesindeki diğer kurumlar arasında lider konumundadır.

Kıraç Elektrik  konusunda öncü markalar ile ilerlediği yolda her geçen gün güç ve istikrarını koruyarak Türkiye genelinde ilk sıralar da yer almaktadır.
Geniş ürün yelpazesi ve dağıtım ağı ile Kıraç Elektrik kurulduğu günden bu yana  zamanında hizmetin öncüsü olmuş  20.000 m2 kapalı, 10.000 m2 açık  depo stok alanı ile Türkiye’nin en büyük toptan elektrik malzemesi satıcıları arasında yerini korumaktadır.

Kıraç Elektrik Eskişehir, İstanbul Perpa ve Bursa ,  Ankara, Adana ve İzmir’de görev yapan  profesyonel satış kadrosu ile müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Kıraç Elektrik 2015 yılında   devraldığı pano ve elektromontaj konusunda  Siemens, Schneider ve Legrand tip testli pano üretimi sertifikası almıştır. SIEMENS SIVACON partnerliği ile de kısa bir süre içerisinde bir çok projeye imza atmıştır.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yurt içi ve yurt dışı pazarlarda kaliteli ve güvenin ön planda olduğu hizmeti sunmak en büyük hedefimiz.

Çalıştığımız tüm iş ortaklarımız tarafından doğru, güvenilir, istikrarlı ve sevgiyle anılan bir kurum olmak vizyonumuzdur.

Yasalara, etik ve ahlâki değerlere kusursuz olarak bağlı kalarak hareket etmenin gücümüze güç katacağına inanarak yaşarız.

Tüm personelimizin iş ve işçi sağlığına yüksek önem vererek rahat ve huzurlu bir ortam oluşturarak moral ve motivasyonlarını hat safhada tutmaya çalışmak ilkelerimizden biridir.

Kıraç Group birlikten kuvvet doğduğuna her zaman inanmıştır.

Kıraç Elektrik, sonuç ve çözüm odaklı yaptığı çalışmalar çerçevesinde sektöründe güven kaynağı olmayı başarmıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.