• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857

KRC ELEKTROMARKET LTD. ŞTİ.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
658 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: OSB 9.Cd.No:23 ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR
  • TELEFON: +90 (222) 234 34 04
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09.00 18.00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Türkiye´nin en büyük yerel elektromarketi KRC Elektromarket´te Dünya markalarının buluşuyor.

2004 yılında Eskişehir´ de faaliyete geçen KRC Elektromarket 12 şube sayısına ulaşmayı hedeflemiş ve bu bağlamda sırasıyla Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Manisa, Kütahya, İnegöl, Bandırma, Afyon, Eskişehir Çarşı, İzmir Kemalpaşa, Çiğli ve Aydın şubelerini açarak hedefine ulaşmanın haklı gururunu yaşamıştır. Sonraki hedef olarak 2023 yılı sonuna kadar 100 şube açılması olarak belirlenmiş ve çalışmalar hızla devam etmektedir.

2011 yılında Eskişehir OSB’de 3.600 m2 kapalı alanı bulunan bir fabrika satın alarak şirket bünyesine katılmıştır. Bozüyük OSB’de 5.300 m2 kapalı alanı bulunan fabrika yatırımımızın çalışmaları tamamlanmıştır.

Firmamızın bayiliğini üstlendiği başlıca markalar ; Siemens Şalt ve Enstalasyon Cihazları, Siemens Hız Kontrol Cihazları, Siemens Motor, Lapp Kablo, Erse Kablo, Legrand, Phoenix Contact, EAE Busbar, EAE Kanal, EAE Aydınlatma, OBO Bettermann, Rittal, Cemdağ, Pelsan, Mete Enerji, Tekpan Pano, Turkuaz, Emas, Pepperl+Fuchs, Reer, Wika, Finder, Quick, Auer, Enda, Kraus & Naimer, Klauke, Iboco, Shreem, Bemis ve Şafak gibi firmalar yer almaktadır.

KRC Elektromarket bugün 100’den fazla personel sayısına ulaşmıştır. Geniş personel kadrosunu gelişen ve değişen teknolojiler ve piyasalar doğrultusunda gerek şirket içi, gerekse şirket dışı eğitimler ile desteklemektedir.

KRC Elektro Market “Kaliteli Ürün, Rahat Alışveriş, Cazip Fiyat” ilkelerinden taviz vermeden müşterilerini “Çözüm Ortağı” görme prensibinden hareketle çalışmalarını, sizlerden aldığı güç ile değişime uyum sağlayarak devam ettirmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.