• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857

Lion Energy OG Mobil, Metal Köşk ve AG Panoları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
586 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Zeki Tavas
  • ADRES: Serhat, Tuğcular İş. Merk, 1440. Sk No: 7/B, 06378 İvedik Osb/Yenimahalle/Ankara
  • TELEFON: 0 (312) 284 7772
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:30
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Lion Energy

Güven Elektrik 1981 yılında Şanlıurfa’da bir aile işletmesi olarak elektrik, su tesisat işleri ve malzeme satışı yapmak üzere kuruldu. İşletme 1990 yılından itibaren Zeki TAVAS yönetiminde devam edip Türkiye’deki büyümeyi öngörerek 1995 yılında GÜVEN ELEKTRİK SAN İNŞ VE TİC LTD ŞTİ ünvanını alarak resmi ve özel müteşebbis firmalarının yatırımlarında yer aldı. Gelişen Türkiye’deki yerini ve payını almak adına 2003 yılından itibaren faaliyetlerine Ankara’da devam etti

Disiplinli çalışmaları ile yurt içi ve yurt dışında sayısız projeleri tamamlayarak başta Limak Holding, Cengiz Holding, Gül-san Holding, Ciner Holding, Kolin holding, Kiler Holding, Reis Enerji, Çelikler Holding ve Türkiye Enerji dağıtım firmalarının birçok projesini üstlenip Türkiye’deki büyük firmalar ile başarılı bir çözüm ortağı olmayı başardı.Uzman mühendis kadrosu, bilgi birikimi ve disiplinli çözüm odaklı iş akışı sayesinde Türkiye’nin önde gelen projelerinde tercih edilen bir firma olmayı başardı.

Bu süreçte Zeki Tekstil, Meksan Trafo, Ads Metal A.Ş, Lion Energy UK ve Guven Company Iraq şirketlerindeki iştirakleri ile büyümeye devam etti.Dünyanın teknoloji devi TE Electronics markası Raychem RPG Türkiye ve Irak distribütörlüğünü alarak çalışmalarında geniş kapsamlı bir sahip oldu.

Yaptığımız yatırımlar ve gerçekleştirilen ihracat ağı ile ülkemize istihdam ve katma değer sağladık modern dünyanın getirdiği teknoloji inovasyon çalışmaları ve bilime olan inancı ile kurumsallaşmayı hedefleyerek yoluna devam etmekteyiz.

SCHNEIDER ELEKTRİK, GRUP ARGE lokal pano partnerliğini de üstlenmiştir.

Türk Standartları Enstitüsü; firmamızın TS EN ISO 9001:2008 şartlarına uygun kalite yönetim sistemine sahip olduğunu onaylamaktadır.

Trafo metal köşk,

A.G. ana dağıtım ve tali dağıtım panoları,

Kumanda ve otomasyon panoları,

Kompanzasyon panoları üretmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.