• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857

Master Pano Mühendislik Elektrik Taah. San. Tic. LTD. ŞTİ.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
727 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Adem Bulut
  • ADRES: Mecidiye Mahallesi Fatih Bulvarı No:488 Sultanbeyli / İstanbul – Türkiye
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Master Pano Mühendislik olarak, toplam kalite yönetim anlayışını benimseyerek, rekabet yarışında en önde olup, müşteri istek ve yasal mevzuat ve şartlar içerisinde kaliteyi üretmek ve devamını sağlamak en büyük hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak için; Müşterilerimizin bizden beklentilerini doğru analiz ederek ve eksiksiz karşılayarak, müşterileri memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.İnsan faktörünü ön planda tutup, çalışanlarımızın eğitimini sürekli kılmak ve eğitimlere katılımını sağlamak.Şirketimizin başarısını ve yapılan işlerin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek.Teknoloji ve kalite anlayışı açısından sektöründe lider bir kuruluş olmak.Hizmet kalitemizi etkileyen tedarikçilerimizi de zincirin bir halkası gibi görüp, sürekli iyileşme planına dahil etmek.
2015 yılından beri Master Pano bünyesinde alçak ve orta gerilim pano üretimi alanında hizmet veriyoruz. Yer alınan projelerde tedarikçi değil, çözüm ortağı bakış açısıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.
Sultanbeylinde bulunan 1200 m2’lik tesisimizde satış pazarlama, proje yönetimi, proje tasarımı ve yetkin montaj kadrosundan oluşan toplam 30 kişilik uzman ekibimiz ile tüm orta ve alçak gerilim pano ihtiyaçlarına eksiksiz cevap verebiliyoruz.
7400A’e kadar alçak gerilim ana dağıtım, MCC, sıva üstü ve sıva altı tali dağıtım, kompanzasyon ve otomasyon panoları imalatının yanında sahada test & devreye alma, süpervizörlük ve satış sonrası bakım&onarım hizmetleri sağlıyoruz. IP30’dan IP65’e kadar koruma sınıflarında, Form1’den Form4’e kadar tüm form sınıflarında tasarımlarımızla müşterilerimize hizmet veriyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.