• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857

Mupa Elektrik Sistemleri İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,266 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İvedik O.S.B. Ağaç İşleri Yapı Kooperatifi 21.Cad. 524.Sok.No:3 İvedik/Yenimahalle/ANKARA
  • TELEFON: +90 312 394 64 08
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Mupa Pano, elektrik alanında pek çok başarıya imza atmıştır. Grubumuz, alanında tecrübeli ve kalifiye ekibiyle kaliteli çözümler sunarak standart ve beklentileri aşararak sektörlerde lider kuruluş olmak en büyük hedefimizdir.

Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, çevreye ve topluma karsı sorumluluklarının bilincinde bir kuruluş olarak hedefimiz; hizmet alanlarında kaliteyi en üst düzeyde karşılamak ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Varlığımızı sürdürebilmenin yegâne koşulu müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sunarak bizi tercih etmelerini sağlamaktır.
Her gün yoğunlaşan rekabet koşullarında gücümüzü artıracak bir sistem olarak lSO 9001:2000 Sistemleri bunu sağlayacaktır.

Amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde, tüm faaliyetlerimizi düzenli bir şekilde değerlendirerek, sürekli daha iyiye ve daha doğruya yöneltmektir.

Kalite Yönetim Sisteminin sürekliliğinin sağlanması “Mupa Pano” çalışanları olarak hepimizin ortak görevi ve geleceğidir.

Şirket olarak tüm çalışanlarımızın Kalite Politikamızı benimsemelerini, çalışma ve faaliyetlerini bu doğrultuda yürütmelerini sağlayacağımıza taahhüt ederiz

Yürürlükteki yasalara, etik kurallara ve şirket prensiplerine uyarak, müşterilerimize her koşulda en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktır.
AG Panoları, Konpanzasyon Panoları, Senkronizasyon Panoları, MCC Panoları, Otomasyon Panoları

Misyonumuz, hizmet verdiğimiz sektörlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır. Müşteri odaklı bir yaklaşımla hem ülkemizde hem de aktif olduğumuz diğer ülkelerde yüksek tecrübe ve iş ahlakıyla müşterilerimize en iyi hizmeti verirken çalışanlarımız, çözüm ortaklarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.