• info@panocuyuz.com
  • +90(216) 706 4460

Ortaçlar Elektrik Sanayi ve Tic Ltd Şti

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
305 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Karaağaç Mah. Hadımköy-İstanbul Cad. No:10/1A B.Çekmece/İSTANBUL
  • TELEFON: +90 (212) 858-1900
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1969 senesinden bu yana plastik ve kalıp sektöründe hizmet veren ORTAÇLAR, elektrik, makine ve otomasyon sektörü üzerine kendisini günden güne geliştirerek sektördeki yerini almıştır. İmal ettiğimiz tüm ürünlerin kalıp tasarımı ve üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır.

Ortaçlar yüksek kalite, zaman, iş ciddiyeti ve fiyat politikası gibi özelliklerin birleşmesiyle kısa zamanda kendi alanında yaptığı imalatla başta gelen başarılı firmalar arasında yerini almıştır.

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak en hızlı ve en kaliteli ürünü sağlayan, sosyal sorumluluklarını bilinçli bir şekilde gerçekleştiren, çalışanları motive ederek verimliliği arttıran, kaynakları etkin ve verimli kullanan, ulusal ve uluslar arası standartlara tam anlamıyla uyan, çevreye saygılı, müşteri memnuniyetini esas alan bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Modern üretim tesisini nitelikli iş gücü ile birleştirerek kaliteli ve hızlı üretim sağlayan, Türkiye ve Dünya’ da kalitesi ve genişleyen ürün yelpazesi ile en önde gelen, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli gelişimi benimseyen, rakiplerinin örnek aldığı lider bir üretici firma olmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.