• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857

OTP OĞULTÜRK PANO İMALAT İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,929 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ostim Mah. Has Emek Sanayi Sitesi 1468 Cad. 2284 Sok. No.58 İvedik O.S.B. Yenimahalle / ANKARA
  • TELEFON: +90 312 395 00 25
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

18 yıllık iş tecrübemiz ile OĞULTÜRK PANO, kurulduğundan itibaren elektrik pano imalat ve montajında her geçen gün kalitesini arttırarak sektöründeki yerini daha da belirginleştirmiştir. Müşteri memnuniyet ve isteklerini ön planda tutarak her eleştiri ve öneriyi uygulamaya geçirerek tesisini 2012 yılında yenilemiş ve genişletmiştir. Bulunduğu çizgiden hep ilerisini hedefleyen OĞULTÜRK PANO Ostim’de 2000 m2 kapalı alanda sac imalat atölyesi, montaj ve boyahane ile daha fazla müşteri ve istihdam için başarılı bir adım atmıştır. Siz değerli müşetirilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla KAZAN ilçemizde 3200 m2 kapalı alana sahip yeni fabrikamızın inşaatı devam etmektedir.

Üstün teknoloji sınırsız kalite adı altında ilkesini belirleyerek; özenle seçilmiş kadrosu ve gelişmiş tesisiyle, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

VİZYON : Elektrik Panosu Sektörü’nde tasarımı ve üretim yetenekleriyle daha hızlı büyüyen, tercih edilen, saygın, global bir firma olmak.

MİSYON :Öğrenmeye, gelişime ve paylaşıma açık, kurum değerlerini sahiplenen; yüksek performanslı insan kaynağı yaratmak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.