• info@panocuyuz.com
 • +90(501) 321 5857

Özkan Pano Elektrik İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,022 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Ömer Özkan
 • ADRES: Ferhatpaşa Mahallesi. 33. Sokak No:37/39 Ataşehir İstanbul
 • TELEFON: 0 (216) 471 1065
 • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

 

Özkan Pano Elektrik İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Şirketimiz, pano üretimi konusunda hizmet vermek amacı ile 2007 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze kadar akademik seviyedeki uzman teknik kadrosu, deneyimli satış ekibi ve güçlü altyapısı ile hızlı bir şekilde büyüyen Özkan Pano, kendi sektöründe hak ettiği yeri almıştır.

Özkan Pano, IEC 61439-1/2 uluslararası standartlara uyum belgelerine sahip ürünleri kullanarak pano tasarımı ve imalatı yapmaktadır. Şirketimiz; her türlü alçak gerilim panoları, (ADP, Kompanzasyon, MCC, DDC, UPS ve Otomasyon Panoları) dizayn, projelendirme, elektro montaj ve satış sonrası destek hizmeti konusunda yüksek kaliteli bir hizmet vermektedir. Bu yüksek kaliteli hizmeti sağlamak adına ise tüm sistemini TS ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı gerekleri doğrultusunda yapılandırmıştır.

Schneider Electric Premier Plus Partnerliği
Sektörünün kalıcı liderleri arasındaki yerini korumak isteyen Özkan Pano, kurulduğu 2007 yılından bu yana enerji sektörünün güçlü markası Schneider Electric’in Türkiye genelindeki sayıca az Premier-Plus seviyedeki pano üretim partnerlerinden biridir. Şirketimiz, Tip Testleri yapılmış Prisma ve Blokset panoların tasarım, montaj, test ve satışını gerçekleştirme yetkinliği olan Premier Plus EcoXpert Prisma&Blokset Pano İş Ortağı Seviyesindedir. Schneider Electric’in sertifikalı ortaklarından biri olan Özkan Pano, Schneider Electric tarafından en yeni çözümler, yazılımlar ve en güncel IEC 61439-1/2 standartları konusunda eğitimler almaktadır. En iyi kalite Prisma ve Blokset panolarını en iyi hizmet ve performans ile sunmak amacıyla Schneider Electric tarafından her sene denetlenmektedir. Firmamız, 4000 A’ya kadar tam kapsamlı Prisma Pano çözümü sunma, 6300A’ya kadar ise Blokset Sabit Tip Pano (PCC ve MCC) çözümü sunma yetkisine sahiptir.

Türkiye’deki faaliyetlerinin yanı sıra dünya genelinde de 23’ten fazla ülkeye ihracat yapan Özkan Pano, global pazarın devleri ile iş ortaklığı yürütmektedir. Zengin ürün yelpazesi, dinamik iş gücü ve yerli üretim bandı ile 15 yıllık tecrübesini birleştirip, senelik ortalama 60 proje tamamlamaktadır. Kuruluşundan günümüze 478’i yurt dışında olmak üzere yaklaşık 750 projeyi üst düzey müşteri memnuniyeti ile sonlandırmıştır. Profesyonel iş ortaklığı kurduğu ve ihracat yaptığı 23 ülke arasında; Rusya, Libya, Irak, İsviçre, Türkmenistan, Azerbaycan, Kazakistan, Katar, Mozambik, Papua Yeni Gine, Cezayir, Tanzanya, Senegal, Gambiya, Yemen, Dubai, Suudi Arabistan ve Gürcistan gibi ülkeler yer almaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • mehmet baran 12 Ekim 2022 09:47 CEVAPLA

  Selamlar, Ben prolific Enerji firması teknik sorumlusu Mehmet BARAN. Halı hazırda İstanbul Sarıyer’de DC Gücü:22,75 kWp; AC gücü:20kW olan bir ev projemiz için GES Panosu ile Bedaş uyumlu OSOS modem bakmaktayız.

  Değişik güç ve nitelikte güneş enerji sistemi kurulumlarımız mevcuttur. Uygun partner arayışımız vardır.

 • Süleyman olcay 17 Kasım 2022 10:22 CEVAPLA

  Elektrostatik toz boya satış ve atık veya tarihi geçmiş toz boyalarınızı ücret karşılığında alıyoruz bizden fiyat almadan karar vermeyin Olcay toz boya 0533 238 26 29