• info@panocuyuz.com
  • +90(216) 706 4460

ÖZTÜRK ELEKTRİK ELEKTRONİK MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
282 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Alaaddinbey Mahallesi, 618. Sk. Ömürlü Plaza, 16120 Nilüfer/Bursa
  • TELEFON: +90 (224) 443 43 25
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09.00 18.00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

ÖZTÜRK ELEKTRİK Otomasyon sistemleri konusunda sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir. 1991 Yılında Bursa’da kurulmuştur.

Üretim aşamasında, uzmanlaşmış çalışanları ile en gelişmiş teknolojilere sahip makine ve ekipmanları kullanan, ISO 9001 – 2000 Kalite yönetim sistemini uygulayan, CE normlarına uygun üretim yapan bir kuruluştur. Bursa’ da üretim tesisinde ve mağazasında 35 çalışanı ile dünya markaları ile rekabet edebilecek bilgi birikimi ve teknoloji düzeyine ulaşmış, bunun devamlılığını sağlamak için sürekli gelişen ve yenilenen yapıyı sağlamış, kaliteli, güvenilir, verimli , çevreye saygılı üretim yapmayı misyon edinmiş bir kuruluştur. Firma bünyesinde kurulmuş üretim pazarlama ve montaj servis birimleriyle tüm Türkiye’ ye pazarlama yapan, ,, servis personeli ile 7/24 şartların uygun olması halinde mobil hizmet vermektedir.
Kendi ürünlerinin yanında; Toshiba Hız Kontrol Sürücüleri, Servo Motor Inverter, Phoenix Contact, Autonics Sensör & Controllers, Shihlin Electric, Hellermann Tyton, Kraus Naimer, Iboco, Klauke, Schlegel, Greenlee, Efen, Mete Enerji, Pepperl+Fuchs, Fatek PLC , Beijer operatör panelleri, Eae Pano, Emas, CPS Kablo Taşıyıcıları, Plastim, Öznur Kablo, Seval Kablo, Prysmian Kablo, Birtaş Kablo, General Elektrik şalt malzemeleri ile son kullanıcıya ulaşan, üretim aşamasında olduğu gibi hizmet noktasında da kaliteli, müşteri memnuniyetini firma kültürü haline getirmiş bir kuruluştur.

ÖZTÜRK, müşteri memnuniyetine verdiği önem, temiz ve güvenilir montaj, servis araçları ile sağladığı hizmet, uygun ve sabit fiyatlar, kaliteli ürünler ve kesintisiz olarak ülkenin her köşesinde hizmet vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.