• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,054 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ROBOTEK OTOMASYON
  • ADRES: GOSB 1000. Cadde No. 1029 Çayırova Kocaeli 41420
  • TELEFON: 0 (262) 677 1188
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1996 yılında TÜBİTAK MAM Teknoloji Geliştirme Merkezi’nde çalışmalarına başlayan Robotek Otomasyon Teknolojileri Ltd., bilgi birikimi ve endüstriyel tecrübesiyle, robotik ve hareket tekniği konularında endüstriyel ekipman satışı yapmakta ve yüksek teknolojili mühendislik çözümleri üretmektedir.

Mekanik tasarım, elektronik tasarım, yazılım geliştirme yetenekleri ve üretim olanaklarıyla, yeni ürün geliştirme, probleme özel çözüm üretimi, sistem entegrasyonu işleri yapılmakta ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Robotek, konularında tanınmış ve güvenilir firmaların ürünlerinin satışını yaparak, teknik desteğini ve satış sonrası servis hizmetlerini sağlamaktadır.

Gelişmiş tasarım ve üretim donanımlarına sahip yüksek nitelikli kadrosunun yarattığı sinerji, Robotek’in yenilikçi çözümlerinin arkasındaki en büyük güçtür.

Bilimsel ve teknolojik gelişmelerin ışığında, toplum yararını gözeterek ve çevreyi koruyarak, en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak ve ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamak firmanın kalite politikası olarak benimsenmiştir.

Sağladığı yüksek kaliteli ürünler, yenilikçi fikirler ve teknolojik çözümlerle, müşterilerinin rekabet gücünü artırmak Robotek’in temel hedefidir.

Robotek, ilkelerine bağlı ve başarıya odaklanmış bir firma olarak müşterilerinin isteklerini karşılamakla kalmayıp beklentilerinin ötesinde çözümler sunmaya odaklanmıştır.

Firma Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği ve Gebze Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri Derneği üyesidir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.