• info@panocuyuz.com
  • +90(216) 706 4460
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
396 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kadir Sarıçam
  • ADRES: Eskihisar Mahallesi 8032 Sokak No:6/1 Merkezefendi / Denizli, 20020 Merkezefendi/Denizli
  • TELEFON: 0 (258) 261 2729
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

SARIÇAM ELEKTRİK-PANO TANITIM FİLMİ METNİ

2010 yılında Türkiye’nin sanayi alanında parlayan yıldızı Denizli’de kurulan SARIÇAM ELEKTRİK PANO gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi ve inovatif ürünleri ile sektöründe kapasitesini gün geçtikçe artırarak adından başarıyla söz ettirmektedir.
2000 M2 kapalı alana sahip fabrika binası, deneyimli çalışanları ve dinamik mühendis kadrosu ile elektrik ve elektromekanik sektöründe hizmet veren gün geçtik gücüne güç katan SARIÇAM ELEKTRİK PANO yılların vermiş olduğu tecrübe, bilgi birikimi ve son teknoloji makine parkuru ile çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.
SARIÇAM ELEKTRİK PANO elektrik, elektrik panoları, taahhüt, proje, kamera-yangın ve alarm güvenlik sistemleri, bina otomasyon sistemlerine kadar geniş bir portföyü bünyesinde bulunduran satış ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerine en iyi ve hızlı bir şekilde çözüm odaklı çalışmaya devam ettirmektedir.
SARIÇAM ELEKTRİK PANO tip testleri yurt içi ve yurt dışındaki akredite laboratuvarlarda yapılmış olan tüm ürünlerini yasal şartlara, ulusal ve uluslar arası standartlara uygun üretim yapmaktadır.
Robotik 3 eksenli poliüretan sıvı conta dökme makinesiyle üretim ağına yenilikler katmaya devam eden gelişen teknolojiyi günden güne takip eden SARIÇAM ELEKTRİK PANO ayrıca ARGE çalışmalarıyla ile müşteri odaklı tasarladığı ve kendine özgün tasarımları ile ürettiği ürünlerle ülkemizin yurtdışına bağımlılığını bitirmeyi kendine hedef seçmiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.