• info@panocuyuz.com
  • +90(216) 706 4460
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
722 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: SERDAL YILDIRIM
  • ADRES: Halil Rıfatpaşa Mahallesi, Perpa Ticaret Merkezi B-Blok Kat:5 No:139 Okmeydanı - Şişli / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 324 6414
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Ser Elektrik ve Otomasyon şirketi 2007 yılında elektrik ve proses otomasyonu konusunda hizmet vermek üzere kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren her yıl proje tecrübelerini ve iş potansiyelini arttırarak büyüyen firma profilini almıştır. Günümüz itibari ile elektrik ve otomasyon teknolojilerinde geliştirdiği çözümleriyle ülkemizin sektörde önde gelen kuruluşları arasında kendine yer bulmuştur.
Uzman mühendis ve teknisyen kadrosunun sek törel tecrübesini teknolojiyi yakından takip etme duyarlılığı ile birleştiren firmamız, bu sektördeki faaliyetlerini hem uluslararası hem de Türkiye’de doğrusal bir artış grafiği ile sürdürmektedir. Firmamız sürdürdüğü faaliyetlerini yurt içinde ve yurt dışında başarıyla tamamlayarak yüzlerce projeye imza atmış ve tecrübesine tecrübe katmıştır.
Elektrik ve otomasyonda her geçen gün firma sayıları ne kadar çoğalıyor gibi gözükse de tecrübeli firma arayışları sürmektedir. İşini asla yarım bırakmayan, hep arkasında duran ve çalışmaktan kaçmayan iş arkadaşlarımız size otomasyonun çileli bir hizmet değil işinizi güzel göstermenin bir yolu olduğunu hatırlatacaktır.
Firmamız otomasyon yazılımlarının yanı sıra güç ve otomasyon pano imalatını da kendi bünyesinde bulundurur. Profesyonel mühendis kadrosu ve teknik ekibi ile sisteminize en uygun maliyette problemsiz ve müdahale gerektirmeyen anahtar teslim uzun ömürlü tesisler kurar. Buların ışığında sektördeki en önemli çözüm ortağınız olacaktır.
Kullanıcının isteği veya şartnamelerinde bulunan farklı markalarla çalışma şansı bulduk. Bu bize teknolojiyi farklı farklı firmalarla takip ederek hangi marka hangi prosesde avantajlı olacağını yorumlama tecrübe kazandırdı. Kazandığımız tecrübeleri müşterilerimize sunuyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.