• info@panocuyuz.com
  • +90(216) 706 4460

TEM TEKNİK ELEKTRİK MALZEMELERİ SAN. ve TİC. A.Ş,

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
276 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Okçumusa Cad. Savcıbey Çıkmazı Tuncer Işhanı No:6/1 Karaköy / İstanbul
  • TELEFON: +90 212 249 81 06
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09.00 18.00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kalite ve emniyetin çok önemli olduğu elektrik sektöründe çağımıza uygun malzemelerin üretilmesi gerekliliği görüşü ve amacıyla organize olan TEM TEKNİK ELEKTRİK MALZEMELERİ 1991 yılında sanayi tipi fiş, priz ve bağlantı kutuları üretmek amacı ile kurulmuştur.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar aynı amaçla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tecrübemiz, yeni ürün geliştirme kapasitemiz ve pazarın ihtiyaçlarını takip edebilme dikkatimizle birlikte, TEM’i sektörün liderleri arasına taşımıştır.

Sanayide kullanılan CEE NORM fiş ve prizleri, monofaze prizleri, kauçuk fiş ve prizleri, kombinasyon kutuları, plastik dağıtım panoları, etanj termoplastik buatları, modüler yapıda Aluminyum gövdeli grup prizleri, kablo makaraları imalatı mevcut ürün yelpazemizi oluşturmaktadır.

Yapılan işin insan hayatındaki yer ve öneminin bilincinde, kalitemizi ve güvenirliğimizi koruyarak ürün çeşidini arttırmayı hedeflemekteyiz. TEM firmasının sağlam yapısı da sertifikalandırılmıştır: Uluslar arası kalite yönetim sistemimiz EN ISO 9001:2008.
Uygun fiyatlı, isteğe cevap veren, tam zamanında elinizde olan ürünlerimizle, bitmeyen garantimiz ile sizin yanınızdayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.