• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857

Tesla Enerji

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
588 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ramazan Paşa Mah. Barbaros Caddesi Bedesten İş Merkezi No 16 Zemin Kat / 105 AYDIN
  • TELEFON: +90 256 911 08 11
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

EPDK-Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, Elektrik Piyasası Müşteri Hizmetleri Yönetmeliğinin 16. Maddesi gereği; Ticari Aboneler, Tükettikleri Reaktif Enerjiyi Kompanze etmekle mükellef olup, işletmelerinde Kompanzasyon Tesisatı bulundurmakla yükümlüdürler. yönetmelik gereği, Reaktif Enerji Miktarlarının, belirli oranları aşması halinde de Cezalı olarak Reaktif Enerji Bedeli ödemektedirler.

Ülkemizde İşletmelerindeki Kompanzasyon Tesisat ve Panolarını düzenli olarak kontrol ve bakımını yaptırmadığı çin Reaktif Enerji Bedeli ödemektedirler.söz konusu bedel faturanın içerisinde yeraldığı için de, bir çok işletmecinin ödemiş olduğu, Reaktif Enerji Bedeli Cezasından haberi dahi bulunmamaktadır.

Tesla-Enerji markası ile, Türkiye’de, Kompanzasyon Bakım ve Takibini Kurumsal bir çatı altında, ve internet üzerinden online olarak yapan ve SADECE KOMPANZASYON ALANINDA faaliyet gösteren ve bu konuda uzmanlaşmış tek Elektrik Bilişim firmasıdır. Tesla-Enerji sistemleri; İstanbul’dan Antalya’ya kadar, Türkiye’nin birçok değişik il ve ilçesinde, Otel, Petrol İstasyonu, Hükümet Konağı, Restaurant, Fabrika gibi işletmelerde % 100 garanti ile sorunsuz olarak kullanılmaktadır. Kompanzasyon Sistemleri konusunda sahip olduğumuz bilgi ve birikimi, Firmanız ile paylaşmak istediğimizi belirterek, Tesla-Enerji abonesi olmaya sizleri davet ediyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.