• info@panocuyuz.com
  • +90(216) 706 4460
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
297 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Horozluhan Mahallesi Anadolu Sanayi Sitesi Demirtepe Sokak No: 17 Selçuklu - KONYA
  • TELEFON: +90 532 472 33 95
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

TUĞRA PANO;  Elektrik panoları imalat ve pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden Firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsiyor olmamız yılların firması olmamızda en büyük etken olup aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Üretim ;

Dikili tip elektrik panoları, piyano tip elektrik panoları, harici tip elektrik panoları, montaj tip elektrik panoları, modüler elektrik panoları, kompanzasyon panolar, dağıtım panoları ve diğer elektrik panoları yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

Misyon;

Kaliteli ürün, hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ve  kurumsal fayda sağlamak amacıyla Elektrik panoları imalatıı alanında her türlü ihtiyaca cevap veren firmamız, hedef kitlesine en kaliteli ürünü en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır.

Vizyon;

Elektrik panoları üretiminde Her zamankinden daha yüksek bir performansla kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak koşuluyla hedef kitlenin sektörle ilgili ihtiyaçlarına zamanında uygun çözümler üretmek.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.