• info@panocuyuz.com
  • +90(216) 706 4460

ÜNKO ELEKTRİK MAKİNA İNŞAAT SAN. ve TİC. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
651 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İvogsan 1467 Cadde Elektrokent No:2/23 Ostim Yenimahalle / ANKARA
  • TELEFON: +90 312 354 8656
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09.00 18.00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1998 yılında kurulmuş bir aile firmasıdır. Firmamızın en büyük gücü müşteri ve tedarikçilerimizin bize olan güvenleridir.

Müşterilerimize ve tedarik firmalarımıza hizmet ederken, kendimize dürüstlüğü ve devamlılığı ilke edindik. Kısa vadeli kazançlara aldanmadan, gerçek ve devamlı kazancın her zaman uzun vadeli olduğunu düşünerek hareket etmekteyiz.

Sistemde kalıcı olanların her zaman sisteme katma değer sağlayan bireyler ve firmalar olduğu düşüncesi ile yaptığımız her ticarette hem müşteri tarafında, hem de tedarikçi tarafında katma değerimiz olmasına özen gösteriyoruz.

Müşteri gruplarımız:

Taahhüt Firmaları , Sanayi Firmaları , Makine İmalatçıları, Elektrik Pano İmalatçıları.
Müşterilerimizin ihtiyacı olan markaların ve çeşitlerin takiplerini yaparak, müşteri odaklı akıllı stoklama ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde tedarik etme gayreti içerisindeyiz.

Yaptığımız satışlarda fiyatın çok önemli bir kriter olduğunun farkındayız, fakat tercih edilmemizin tek sebebinin fiyat olmamasına özen gösteriyoruz. Sadece “fiyat” odaklı bir firma olmak yerine, “ fiyat+hizmet” odaklı bir firma olma amacındayız.

Taşıdığımız markalar, ürün gruplarında dünyaca kabul gören marka değerleri yüksek firmalardır. Tedarikçi firmaların gücü ve desteği ile müşterilerimize verdiğimiz hizmetimizi büyük bir güven içerisinde yapabilmekteyiz.

En büyük sermayemizin piyasa kredisi olduğu bilinciyle, işimizi hep en iyiye ulaşma gayreti ile yapıyoruz. Öz varlıklarımızı da her zaman bildiğimiz işte harcamaya özen gösteriyoruz. En iyiye ulaşma çabası içerisinde, müşterilerimizin rakibi olmamaya özen gösteriyoruz. Onların takımının güvenilir bir parçası olduğumuzu onlara her zaman hissettirmeye çalışıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.