• info@panocuyuz.com
  • +90(501) 321 5857

VEGA OTOMASYON MAK. TAAH. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
660 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Saraylar Mh. 160 Sk. No:4/A DENİZLİ
  • TELEFON: +90 (258) 242 58 93
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09.00 18.00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Şirketimiz, 1997 yılında, ülkemiz sanayisinde büyük yeri olan Denizli ilimizde kuruldu. Sanayicimize otomasyon malzemesi satışı dışında kontrol ve sistem mühendisliği hizmeti verecek bir firmanın olması gerektiğine bizimle birlikte inanan müşterilerimizle büyük projelere imza attık.
Sanayimiz tekstil,cam, demir çelik, kablo, su ve enerji gibi sektörlerde ürettiğimiz sistemlerdir. Malzeme olarak denenmiş en son teknolojik ürünleri Kontrol Sistem Entegratörü olarak başarıyla kullandık. Tecrübemizle en son teknolojinin ve ürünlerin nasıl, nereden bulunacağını ve nasıl uygulanacağını müşteriye sunarak onun Zaman kazanmasını, pazar kazanmasını ve dolayısıyla para kazanmasını sağlamaktayız.

Müşteriye özgün karmaşık algoritmaları anlayan ve onları otomasyon sistemi olarak entegre eden şirketimiz, müşteri ihtiyaç ve isteklerini kolay keşfedip müşterilerimizi yönlendirip cesaretlendirmektir. Bu sayede müşteri bütçesine uygun genişleyebilen sistemler önerebilmekteyiz. Şirketimiz Control Techniques bölge bayisidir. Ayrıca kalitesi dünyaca kabul edilmiş Phoenix Contact, Sick, Koyo, Lutron, Emko, Kraus&Naimer, Ibeco, Hanyoung, gibi markaların Denizli bayisidir. İlk beş yılını ilimizde ve ülkemizde tanınmış büyük grupların ve şirketlerin güvenini kazanmış ve adeta onların birer parçası olarak tanımlayan şirketimizin bundan sonraki hedefi teknolojik atılım yapmak isteyen ilimiz ve ülkemiz firmalarına ve kuruluşlarına hizmet vermektir.Genç ve deneyimli kadromuzla ülkemizin her yerinde Kontrol Sistem Entegratörü mühendislik hizmetleri götürmek için ikinci beş yılımızda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.