• info@panocuyuz.com
  • +90(216) 706 4460
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
250 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İvedik OSB. 1468. Cad. 2239/1. Sok. No:1 OSTİM YENİMAHALLE ANKARA 06378
  • TELEFON: +90 312 394 54 64
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Vera Elektromekanik Pano Sistemleri Mühendislik San. Tic. A.Ş.

VERA tecrübe ve bilgi birikimleri, çalıştırdığı personeller açısından, donanımlı, güçlü mühendislik altyapısı sağlam temellere dayanan olan bir firmadır. Firmamız, geçmişindeki mühendislik tecrübelerini yaptığı uluslararası düzeydeki imalatlar ile de bütünleştirmiştir.

TİP TEST’li Pano üretimi, Şalt Tesisleri Kurulması ve Destek Hizmetleri ve Endüstriyel Tesis Otomasyonları ön plana çıkmaktadır.

Endüstriyel tesislerin pano ihtiyaçlarını karşılayabilecek üretim çeşitliliğine sahibiz. Üretimlerimiz IEC 61.439-1 ve IEC 61.439-2 standartlarına uygun, Uluslararası Akreditasyona sahip laboratuvarlarda TSE nin gözetiminde yapılan TİP TEST lerden başarıyla geçmiştir.

Üretimlerimizin ve mühendislik çalışmalarımızın tüm aşamalarında ISO Yönetim Sistemi doğrultusunda yönlendirilmektedir. ISO danışmalarımızın bize eğitimler esnasında öğrettiği; düşündüğünü yazıya döken, yazıya döktüğünü uygulayan, uyguladığını sürekli denetlemeye açan bir firma olduğumuzu düşünüyoruz. ISO 9001 – ISO 14001 – ISO 18001 belgelerine sahip olan firmamızın, belge uygulama içeriğinde Otomasyon, SCADA ve Pano Sistemleri ile ilgili imalat, satış ve mühendislik hizmetlerini komple kapsamaktadır.

AR-GE sürekliğini devamlı canlı tutan, AR-GE nin GELİŞTİRİCİ rolünü göz ardı etmeyen bir ekibiz. Müşteri memnuniyeti, arıza kaydı ve iş değerlendirme geri dönüşlerinin bize katkı sağlayacağını düşünüp AR-GE yönünü ona göre düzenleriz.

Sorunsuz işler; ancak sorunu giderebilecek bilgi ve birikim düzeyine sahip bir ekiple gerçekleştirilebilir. Bunu başarabilmek için de çalışanlarımızın eğitimlerinin süreklilik esasını ön planda tutmaya çalışıyoruz. Tecrübe ve birikimlerimizi bizden sonrakilere aktarmanın, onları eğitmenin, bizim için manevi bir sorumluk olduğunun bilincindeyiz.

Ürettiklerimizi; son kullanıcının (işletmecinin) kolaylığını düşünerek ürün tasarlayan bir üreticiyiz. Eksende insan olması nedeniyle kullanıcı dostu (a user friendly) ürünler ve hizmetleri tasarlamaya çalışıyoruz. Sorun odaklı değil çözüm odaklı çalışırız. Esneğiz. Müşteri isteklerine bu esneklikle kolay, optimum maliyetli, hızlı ve zamanında çözüm üretebilen bir ekibiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.